Hoppa till sidans innehåll

2004 Ute


Resultat Hammarby Ungdomsspel 2004-06-05
Arrangör: Hammarby IF Friidrott     Arena: Enskede IP   
Korrekturlästa 040609

P15
100 M FINAL Vind: 2004-06-05 1 Jimmy Zakrisson 89 Hammarby IF 12.73 2 Per Molin 90 Hammarby IF 12.94 3 Tommy Torenius 89 Österhaninge IF 13.06 4 Alexandre Pripp 89 Hammarby IF 13.15 5 Håkan Lööw 90 Hammarby IF 13.32 6 David Tholander 90 Hammarby IF 13.78 7 Richard Otterstål 90 Ingarö IF 13.80
P15
1500 M FINAL 2004-06-05 1 Markus Liwing 89 Gefle IF 4.35.72 2 Hannes Hegmar 90 Danderyds SK 5.12.63 Alexandre Pripp 89 Hammarby IF Ej start
P15
300 M HÄCK 76,2 CM FINAL 2004-06-05 1 Per Molin 90 Hammarby IF 44.96
P15
HÖJDHOPP 1 Tobias Sandberg 90 Tyresö FK 160 2 Fredrik Albertsson 90 Vallentuna FIK 149 3 David Tholander 90 Hammarby IF 139
P15
STAVHOPP 1 Jens Boström 90 Hanvikens SK 276
P15
LÄNGDHOPP 1 Tomas Niemeyer 89 Hammarby IF 451 -1,9
P15
DISKUS 1,0 KG 1 Jimmy Zakrisson 89 Hammarby IF 3798 2 Tomas Niemeyer 89 Hammarby IF 2974 3 Jens Boström 90 Hanvikens SK 2679 4 David Tholander 90 Hammarby IF 2255
P15
SPJUT 600 GR 1 Tobias Sandberg 90 Tyresö FK 3823 2 Jens Boström 90 Hanvikens SK 3239 3 Tomas Niemeyer 89 Hammarby IF 2944 4 Jimmy Zakrisson 89 Hammarby IF 2912
P13
600 M FINAL 2004-06-05 1 Niklas Teveborg 91 Österhaninge IF 1.46.33 2 Joakim Axnér 91 Hammarby IF 1.46.84 3 Jakob Edén 91 Huddinge AIS 1.48.38 4 Linus Linde 91 Hammarby IF 1.54.06 5 Per Allert 91 Hammarby IF 1.54.85 6 Oswald Wiklander 91 Hammarby IF 1.55.30 7 Fredrik Jonsson 91 Täby IS 2.00.34
P13
60 M HÄCK 76,2 CM FINAL Vind: 2004-06-05 1 Love Fältström 91 Hammarby IF 9.99 2 Andreas Albertsson 91 Vallentuna FIK 11.14 3 Jakob Edén 91 Huddinge AIS 12.21 4 Nils Börjesson 91 Hammarby IF 13.14
P13
HÖJDHOPP 1 Love Fältström 91 Hammarby IF 150 2 Erik Odenman 91 Hammarby IF 143 3 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF 139 4 Philip Engström 91 Hammarby IF 129 Eric Älvebrand 91 Hammarby IF Ej start
P13
STAVHOPP 1 Love Fältström 91 Hammarby IF 246 2 Erik Odenman 91 Hammarby IF 196 Gustav Karreskog 91 Hammarby IF Ej res.
P13
LÄNGDHOPP ZON 1 Love Fältström 91 Hammarby IF 497 -0,7 2 Erik Odenman 91 Hammarby IF 462 +1,6 3 Tim Rådberg 92 Sundbybergs IK 461 +0,1 4 Eric Älvebrand 91 Hammarby IF 452 +2,0 5 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF 443w +3,5
438 -0,4 6 Oswald Wiklander 91 Hammarby IF 412 +1,9 7 Philip Engström 91 Hammarby IF 369 -0,4 8 Nils Börjesson 91 Hammarby IF 365w +2,3
427 -0,2
P13
SPJUT 400 GR 1 Felix Sonebäck 91 IFK Tumba 3370 2 Christian Adrar 91 IF Linden 3122 3 Michael Elgered 91 Hammarby IF 2922 4 Gustav Karreskog 91 Hammarby IF 2772 2649 5 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF 2772 2618 6 Erik Odenman 91 Hammarby IF 2429 7 Philip Engström 91 Hammarby IF 2411 8 Davin Ålenholm 91 IF Triangeln 2345 9 Eric Älvebrand 91 Hammarby IF 2162 10 Per Allert 91 Hammarby IF 1790 11 Fredrik Jonsson 91 Täby IS 1335
P13
SLUNGBOLL 1 Michael Elgered 91 Hammarby IF 2638 2 Fredrik Jonsson 91 Täby IS 2431 3 Gustav Karreskog 91 Hammarby IF 2231 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF Ej start
P12
600 M FINAL 2004-06-05 1 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 1.51.18 2 Anton Nilsson 92 Huddinge AIS 1.51.53 3 Fabian Wetteroth 92 Hammarby IF 1.58.09 4 Henrik Dufberg 92 Hanvikens SK 2.00.88 5 Mikael Hellström 92 Hammarby IF 2.03.59 Jakob Tersander 92 Bromma IF Ej start
P12
60 M HÄCK 76,2 CM FINAL Vind: 2004-06-05 1 Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 11.60 2 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 11.85 3 Tim Rådberg 92 Sundbybergs IK 12.55 4 Henrik Dufberg 92 Hanvikens SK 12.71 5 Tommy Sundborg 92 Hammarby IF 12.78 6 Jesper Englund 92 Hammarby IF 13.06 7 Mikael Hellström 92 Hammarby IF 13.52
P12
HÖJDHOPP 1 Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 137 2= Fabian Wetteroth 92 Hammarby IF 134 2= Anton Nilsson 92 Huddinge AIS 134 4 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 129 5 Max Doyle 92 Hammarby IF 124 6 Mikael Hellström 92 Hammarby IF 124 7 Jesper Englund 92 Hammarby IF 124 8 Jakob Tersander 92 Bromma IF 119 9 Tommy Sundborg 92 Hammarby IF 109 Simon Olsson 92 Hammarby IF Ej res.
P12
STAVHOPP 1 Philip Eliasson 92 Hanvikens SK 226 2= Emil Blomberg 92 IF Triangeln 181 2= Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 181 Arwid Koskinen 92 Huddinge AIS Ej start
P12
TRESTEG ZON 1 Tim Rådberg 92 Sundbybergs IK 933 2 Fabian Wetteroth 92 Hammarby IF 930 3 Max Doyle 92 Hammarby IF 919 4 Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 916 5 Jesper Englund 92 Hammarby IF 888 6 Mikael Hellström 92 Hammarby IF 858 7 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 842 8 Jakob Tersander 92 Bromma IF 823
P12
SPJUT 400 GR 1 Kristofer Sundberg 92 Gefle IF 2688 2 Tim Rådberg 92 Sundbybergs IK 2469 3 Simon Olsson 92 Hammarby IF 2221 4 Henrik Dufberg 92 Hanvikens SK 1918 5 Tommy Sundborg 92 Hammarby IF 1818 6 Max Doyle 92 Hammarby IF 1606 Armin Eftekhari 92 Sundbybergs IK Ej start
P12
SLUNGBOLL 1 Anton Nilsson 92 Huddinge AIS 3313 2 Arwid Koskinen 92 Huddinge AIS 3040 3 Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 2658 4 Kristofer Sundberg 92 Gefle IF 2530 5 Simon Olsson 92 Hammarby IF 2527
P11
400 M FINAL 2004-06-05 1 Nils Måhlén 93 Sundbybergs IK 1.06.31 2 Carl Sténson 93 Huddinge AIS 1.07.67 3 Philip Green 93 Hammarby IF 1.07.92 4 Gunnar Odenman 93 Hammarby IF 1.15.49 5 Andy Fridén Karlström 93 Huddinge AIS 1.16.16 6 Fredrik Ekstrand 93 Huddinge AIS 1.18.75 7 Felix Holgersson 93 Ingarö IF 1.19.69 8 Marcus Jonsson 93 Täby IS 1.20.02 9 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 1.21.29 10 Timmy Tessmo 93 Danderyds SK 1.22.26 11 Deniz Yagzi 93 Sundbybergs IK 1.23.12 12 Anton Green 93 Hammarby IF 1.23.59 13 Robi Girma 93 Sundbybergs IK 1.24.54 14 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 1.26.49
P11
60 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 Vind: 1 Django Giambanco 93 Hammarby IF 10.56 F 2 Philip Bäck 93 Värmdö IF 11.08 F 3 Emil Ahlin 93 Sundbybergs IK 11.28 F 4 Timmy Tessmo 93 Danderyds SK 12.00 5 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 14.50 Adam Richter 93 Sundbybergs IK Bröt FÖRSÖK 2 1 Philip Green 93 Hammarby IF 10.34 F 2 Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF 10.42 F 3 Joakim Bergström 93 Upsala IF 11.10 F 4 Deniz Yagzi 93 Sundbybergs IK 12.45 5 Anton Green 93 Hammarby IF 12.65 6 Marcus Jonsson 93 Täby IS 13.96 FÖRSÖK 3 1 Axel Kjell 93 Turebergs FK 10.47 F 2 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 10.55 F 3 Andy Fridén Karlström 93 Huddinge AIS 11.91 4 Robi Girma 93 Sundbybergs IK 12.45 5 Fredrik Ekstrand 93 Huddinge AIS 12.72 6 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 14.67 FINAL 2004-06-05 1 Philip Green 93 Hammarby IF 10.16 2 Axel Kjell 93 Turebergs FK 10.16 3 Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF 10.28 4 Django Giambanco 93 Hammarby IF 10.30 5 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 10.37 6 Joakim Bergström 93 Upsala IF 10.95 7 Emil Ahlin 93 Sundbybergs IK 10.98 8 Philip Bäck 93 Värmdö IF 11.72
P11
HÖJDHOPP 1 Andy Fridén Karlström 93 Huddinge AIS 136 2 Philip Bäck 93 Värmdö IF 136 3 Robin Nordqvist 93 Huddinge AIS 133 4 Philip Green 93 Hammarby IF 127 5 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 127 6= Emil Ahlin 93 Sundbybergs IK 119 6= Timmy Tessmo 93 Danderyds SK 119 8 Kaj Franzén 93 Fredrikshofs FIF 119 9 Adam Richter 93 Sundbybergs IK 114 10 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 109 11 Marcus Jonsson 93 Täby IS 109 Carl Sténson 93 Huddinge AIS Ej start Django Giambanco 93 Hammarby IF Ej start Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF Ej start
P11
TRESTEG ZON 1 Django Giambanco 93 Hammarby IF 973 2 Carl Sténson 93 Huddinge AIS 915 3 Philip Green 93 Hammarby IF 907 4 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 900 5 Philip Bäck 93 Värmdö IF 885 6 Axel Kjell 93 Turebergs FK 848 7 Joakim Bergström 93 Upsala IF 835 8 Marcus Jonsson 93 Täby IS 749 9 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 723 10 Robi Girma 93 Sundbybergs IK 683 Deniz Yagzi 93 Sundbybergs IK Ej res. Fredrik Ekstrand 93 Huddinge AIS Ej res.
P11
BOLL 300 GR 1 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 3626 2 Philip Green 93 Hammarby IF 3560 3 Carl Sténson 93 Huddinge AIS 3489 4 Philip Bäck 93 Värmdö IF 3380 5 Django Giambanco 93 Hammarby IF 3304 6 Gunnar Odenman 93 Hammarby IF 3173 7 Axel Kjell 93 Turebergs FK 3146 8 Joakim Bergström 93 Upsala IF 2965 9 Kaj Franzén 93 Fredrikshofs FIF 2768 10 Anton Green 93 Hammarby IF 2666 11 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 2562 12 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 2504 13 Marcus Jonsson 93 Täby IS 2353
P10
400 M FINAL 2004-06-05 1 Oscar Wachtmeister 94 IFK Lidingö 1.16.62 2 Lukas Wedsjö 94 Saltsjöbadens IF 1.17.88 3 Joel Andersson 94 Hammarby IF 1.17.91 4 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 1.21.70 5 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 1.24.63 6 Fredrick Ekholm 94 Huddinge AIS 1.29.93 7 Robin Falconer 94 Fredrikshofs FIF 1.30.84 Jakob Barketorp 94 Hammarby IF Ej start Jakob Barketorp 94 Hammarby IF Ej start Maximiliam Halabi 94 Hammarby IF Ej start Felix Monsén 94 Saltsjöbadens IF Ej start
P10
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 7.77 F 2 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 7.84 F 3 Lukas Wedsjö 94 Saltsjöbadens IF 7.85 F 4 Joel Andersson 94 Hammarby IF 8.35 F 5 Joel Lundqvist 94 Hammarby IF 8.70 F 6 David Stener 94 Ingarö IF 9.50 Love Sedell 93 Hammarby IF Ej start David Axelsson 94 Hammarby IF Ej start FÖRSÖK 2 1 Fredrick Ekholm 94 Huddinge AIS 8.32 F 2 Jakob Barketorp 94 Hammarby IF 9.23 F 3 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 9.36 F 4 Viktor Forsberg 94 Hammarby IF 9.43 Philip Örnborg 94 Danderyds SK Ej start Felix Monsén 94 Saltsjöbadens IF Ej start FINAL 2004-06-05 1 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 7.61 2 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 7.69 3 Lukas Wedsjö 94 Saltsjöbadens IF 7.86 4 Fredrick Ekholm 94 Huddinge AIS 8.11 5 Joel Andersson 94 Hammarby IF 8.21 6 Joel Lundqvist 94 Hammarby IF 8.61 7 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 8.91 8 Jakob Barketorp 94 Hammarby IF 9.01
P10
HÖJDHOPP 1 Joel Andersson 94 Hammarby IF 122 2 Fredrick Ekholm 94 Huddinge AIS 119 3 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 109 4 Jakob Barketorp 94 Hammarby IF 99 Robin Falconer 94 Fredrikshofs FIF Ej res. Joel Lundqvist 94 Hammarby IF Ej start
P10
LÄNGDHOPP ZON 1 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 402 2 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 379 3 Fredrick Ekholm 94 Huddinge AIS 353 4 Lukas Wedsjö 94 Saltsjöbadens IF 339 5 Joel Andersson 94 Hammarby IF 316 6 David Stener 94 Ingarö IF 308 7 Joel Lundqvist 94 Hammarby IF 292 8 Jakob Barketorp 94 Hammarby IF 291 9 Love Sedell 94 Hammarby IF 281 10 Robin Falconer 94 Fredrikshofs FIF 279 11 Viktor Lydén 94 Hammarby IF 243 David Axelsson 94 Hammarby IF Ej start Maximiliam Halabi 94 Hammarby IF Ej start Felix Monsén 94 Saltsjöbadens IF Ej start Oskar Magnusson 94 Hammarby IF Ej start
P10
BOLL 300 GR 1 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 3025 2 Philip Örnborg 94 Danderyds SK 2846 3 Love Sedell 94 Hammarby IF 2561 4 Fredrick Ekholm 94 Huddinge AIS 2502 2412 5 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 2502 2322 6 Viktor Forsberg 94 Hammarby IF 2445 7 Joel Lundqvist 94 Hammarby IF 2331 8 Joel Andersson 94 Hammarby IF 2224 9 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 2147 10 Viktor Lydén 94 Hammarby IF 1695 Maximiliam Halabi 94 Hammarby IF Ej start
P9
400 M FINAL 2004-06-05 1 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 1.14.49 2 Olle Ström 95 Hammarby IF 1.17.52 3 Jakob Ewertzh 95 Hammarby IF 1.20.79 4 Calle Moskuvaara 95 Huddinge AIS 1.21.70 5 Filip Lindberg 95 Saltsjöbadens IF 1.22.24 6 Christoffer Fagerström 95 Hammarby IF 1.28.66 7 Simon Mårdsjö 95 Hammarby IF 1.30.49 8 Albin Berglund 95 Hammarby IF 1.31.21 9 Ludvig Wegman 95 Saltsjöbadens IF 1.32.84 10 Axel Gustafsson 95 Huddinge AIS 1.33.62 11 Alexander Holm 95 Hammarby IF 1.34.47 12 Axel Börjesson 95 Hammarby IF 1.36.49 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF Ej start August Johansson 95 Hammarby IF Ej start Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF Ej start Ludvig Edén 95 Huddinge AIS Ej start
P9
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 7.45 F 2 Filip Lindberg 95 Saltsjöbadens IF 8.72 3 Alexander Holm 95 Hammarby IF 8.77 4 Calle Moskuvaara 95 Huddinge AIS 8.97 5 Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF 9.08 6 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 9.09 7 Jonas Danielsson 95 Hammarby IF 9.26 FÖRSÖK 2 1 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 7.30 F 2 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 8.35 F 3 Jacob Sköldmark 95 Hammarby IF 8.48 F 4 Lukas Kaarle 95 Hammarby IF 9.07 5 Ludvig Wegman 95 Saltsjöbadens IF 9.98 6 Christian Ekholm 95 Huddinge AIS 10.03 August Johansson 95 Hammarby IF Bröt FÖRSÖK 3 1 Jakob Ewertzh 95 Hammarby IF 7.79 F 2 Olle Ström 95 Hammarby IF 7.98 F 3 Erik Ahrén 95 Saltsjöbadens IF 8.36 F 4 Simon Mårdsjö 95 Hammarby IF 8.65 F 5 Robert Green 95 Hammarby IF 8.66 6 Axel Gustafsson 95 Huddinge AIS 9.20 FINAL 2004-06-05 1 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 7.19 2 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 7.20 3 Jakob Ewertzh 95 Hammarby IF 7.83 4 Erik Ahrén 95 Saltsjöbadens IF 7.87 5 Olle Ström 95 Hammarby IF 7.91 6 Simon Mårdsjö 95 Hammarby IF 8.31 7 Jacob Sköldmark 95 Hammarby IF 8.36 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF Ej start
P9
LÄNGDHOPP ZON 1 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 384 2 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 369 3 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 352 4 Olle Ström 95 Hammarby IF 341 5 Jakob Ewertzh 95 Hammarby IF 336 6 Alexander Holm 95 Hammarby IF 335 7 Robert Green 95 Hammarby IF 329 8 Axel Gustafsson 95 Huddinge AIS 324 9 Calle Moskuvaara 95 Huddinge AIS 314 10 Albin Berglund 95 Hammarby IF 313 11 Simon Mårdsjö 95 Hammarby IF 311 12 Erik Ahrén 95 Saltsjöbadens IF 310 13 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 307 14 Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF 305 15 Jonas Danielsson 95 Hammarby IF 294 294 16 Filip Lindberg 95 Saltsjöbadens IF 294 287 17 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 294 283 18 Ludvig Wegman 95 Saltsjöbadens IF 290 19 Christoffer Fagerström 95 Hammarby IF 278 20 Lukas Kaarle 95 Hammarby IF 275 21 Måns Hellgren 95 Hammarby IF 267 22 Erik Bäck 95 Värmdö IF 261 23 Christian Ekholm 95 Huddinge AIS 244 August Johansson 95 Hammarby IF Ej start Jacob Sköldmark 95 Hammarby IF Ej start
P9
BOLL 150 GR 1 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 4086 2 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 3890 3 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 3695 4 Robert Green 95 Hammarby IF 3537 5 Gabriel Heen 95 Huddinge AIS 3533 6 Olle Ström 95 Hammarby IF 3528 7 Axel Gustafsson 95 Huddinge AIS 3303 8 Erik Bäck 95 Värmdö IF 3145 9 Alexander Holm 95 Hammarby IF 3054 10 Simon Mårdsjö 95 Hammarby IF 2987 11 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 2585 12 Ludvig Wegman 95 Saltsjöbadens IF 2444 13 Lukas Kaarle 95 Hammarby IF 2407 14 Calle Moskuvaara 95 Huddinge AIS 2368 15 Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF 2269 16 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 2194 17 Jonas Danielsson 95 Hammarby IF 2161 18 Filip Lindberg 95 Saltsjöbadens IF 1945 19 Måns Hellgren 95 Hammarby IF 1917 20 Axel Börjesson 95 Hammarby IF 1765 21 Christian Ekholm 95 Huddinge AIS 1193 August Johansson 95 Hammarby IF Ej start
P8
400 M FINAL 1 1 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 1.21.87 1 2 Joar Måhlén 96 Sundbybergs IK 1.25.91 2 3 Charlie Granath 96 Hammarby IF 1.26.50 3 4 Andreas Taipa Dalbark 96 Täby IS 1.29.25 5 5 Gustav Bivstedt 96 Hammarby IF 1.31.40 9 6 Andreas Movin 96 Hammarby IF 1.34.21 12 7 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 1.36.20 13 8 Robin Karlsten 96 Hammarby IF 1.41.77 15 9 Gustav Petersson 96 Hammarby IF 1.53.87 18 10 André Berger 96 Hammarby IF 1.54.52 19 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF Ej start Albin Östberg 96 Hammarby IF Ej start Lukas Wedsjö 94 Saltsjöbadens IF Ej start FINAL 2 1 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 1.27.30 4 2 Tomas Schmidt 96 Täby IS 1.29.40 6 3 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 1.30.68 7 4 Joel Viklund 96 IF Linden 1.31.10 8 5 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 1.33.89 10 6 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 1.34.05 11 7 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 1.38.17 14 8 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 1.43.14 16 9 Ruben Modig 96 Hammarby IF 1.49.80 17 10 Buster Wärn 96 Hammarby IF 2.04.53 20 Zacharias Kärnekull Wolf 96 Hammarby IF Ej start
P8
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Gustav Kjell 96 Turebergs FK 8.46 F 2 Charlie Granath 96 Hammarby IF 8.64 F 3 Adam Ollas Mattsson 96 Ingarö IF 8.73 F 4 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 9.09 F 5 Zacharias Kärnekull Wolf 96 Hammarby IF 9.44 6 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 9.89 7 Theodor Lav 96 Hammarby IF 11.85 FÖRSÖK 2 1 Gustav Bivstedt 96 Hammarby IF 9.22 2 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 9.31 3 Albin Östberg 96 Hammarby IF 9.39 4 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 9.46 5 Robin Karlsten 96 Hammarby IF 10.70 6 Gustav Petersson 96 Hammarby IF 10.75 FÖRSÖK 3 1 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 8.43 F 2 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 9.10 F 3 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 9.61 4 Ruben Modig 96 Hammarby IF 10.65 5 Buster Wärn 96 Hammarby IF 11.09 6 Pontus Sedervall Högberg 96 Hammarby IF 11.36 Lukas Wedsjö 94 Saltsjöbadens IF Ej start FÖRSÖK 4 1 Bill Gustavsson 96 Hammarby IF 8.65 F 2 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 8.97 F 3 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 9.36 4 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 9.46 5 Andreas Movin 96 Hammarby IF 9.80 6 Tomas Schmidt 96 Täby IS 10.34 7 André Berger 96 Hammarby IF 12.41 FINAL 2004-06-05 1 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 8.22 2 Gustav Kjell 96 Turebergs FK 8.36 3 Adam Ollas Mattsson 96 Ingarö IF 8.47 4 Bill Gustavsson 96 Hammarby IF 8.68 5 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 8.69 6 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 8.74 7 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 8.79 8 Charlie Granath 96 Hammarby IF 8.79
P8
LÄNGDHOPP ZON 1 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 314 2 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 312 3 Gustav Kjell 96 Turebergs FK 301 4 Gustav Bivstedt 96 Hammarby IF 292 5 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 288 6 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 286 7 Charlie Granath 96 Hammarby IF 285 8 Zacharias Kärnekull Wolf 96 Hammarby IF 285 9 Joel Viklund 96 IF Linden 275 10 Albin Östberg 96 Hammarby IF 271 268 11 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 271 260 12 Tomas Schmidt 96 Täby IS 271 252 13 Joar Måhlén 96 Sundbybergs IK 265 14 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 263 250 15 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 263 249 16 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 262 17 Mattias Norlinger 96 Hammarby IF 261 18 Andreas Movin 96 Hammarby IF 251 19 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 240 20 Gustav Petersson 96 Hammarby IF 234 21 Pontus Sedervall Högberg 96 Hammarby IF 227 22 Robin Karlsten 96 Hammarby IF 226 23 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 223 24 Ruben Modig 96 Hammarby IF 221 25 Buster Wärn 96 Hammarby IF 212 26 Theodor Lav 96 Hammarby IF 199 27 André Berger 96 Hammarby IF Ej res.
P8
BOLL 150 GR 1 Adam Ollas Mattsson 96 Ingarö IF 2794 2 Gustav Kjell 96 Turebergs FK 2487 3 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 2437 4 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 2410 5 Charlie Granath 96 Hammarby IF 2304 6 Tomas Schmidt 96 Täby IS 2137 7 Albin Östberg 96 Hammarby IF 2065 8 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 2045 9 Bill Gustavsson 96 Hammarby IF 1986 10 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 1965 11 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 1937 12 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 1820 13 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 1732 14 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 1717 15 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 1612 16 Zacharias Kärnekull Wolf 96 Hammarby IF 1552 17 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 1324 18 Robin Karlsten 96 Hammarby IF 1293 19 Gustav Bivstedt 96 Hammarby IF 1251 20 Andreas Movin 96 Hammarby IF 1171 21 Ruben Modig 96 Hammarby IF 1126 22 Gustav Petersson 96 Hammarby IF 864 23 André Berger 96 Hammarby IF 796 24 Theodor Lav 96 Hammarby IF 755 25 Pontus Sedervall Högberg 96 Hammarby IF 730 Buster Wärn 96 Hammarby IF Ej res.
F17
300 M HÄCK 76,2 CM FINAL 2004-06-05 1 Sofia Grahm 87 Täby IS 46.64 2 Caroline Enberg 87 Täby IS 47.64
F15
100 M FINAL 1 Vind: 1 Alessandra Graziosi 90 Hammarby IF 13.25 2 2 Sofia Hellberg Jonsén 89 Hammarby IF 13.39 3 3 Ulrika Sjöberg 90 Ingarö IF 13.78 8 4 Catrin Fahlén 89 Hammarby IF 13.86 9 5 Therese Kollin 90 Täby IS 14.31 13= 6 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF 14.50 17 7 Jessika Nilsson 90 Hammarby IF 14.72 19 Josefine Sollén 89 Södertälje IF Ej start FINAL 2 1 Sofia Peterssson 89 Hammarby IF 13.09 1 2 Frida Linde 90 Täby IS 13.45 4 3 Linn Göth 90 Hammarby IF 13.49 5 4 Elin Spetz 90 Södertälje IF 13.74 6 5 Sofia Carls 90 Hammarby IF 13.75 7 6 Michaela Blomberg 89 Hammarby IF 14.48 16 7 Louise Larsson 90 Hammarby IF 14.93 21 8 Tuss Ekman 89 Hammarby IF 15.98 22 FINAL 3 1 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF 13.88 10 2 Katharina Fryers Hellqvi 89 Hammarby IF 14.11 11 3 Annelie Ljungqvist 90 Hammarby IF 14.25 12 4 Anna Lindvall 90 Hammarby IF 14.31 13= 5 Anna Björneman 89 Södertälje IF 14.36 15 6 Linnea Wahlund Hansson 90 Ingarö IF 14.58 18 7 Emelie Utterström 90 Hammarby IF 14.90 20
F15
1500 M FINAL 2004-06-05 1 Nathalie Rohlén 90 IFK Lidingö 4.53.89 2 Helena Nyberg 90 IFK Lidingö 5.14.44 3 Linnéa Lord 89 Hammarby IF 5.20.03
F15
300 M HÄCK 76,2 CM FINAL 2004-06-05 1 Paulina Engfors 90 Hammarby IF 47.74 2 Frida Linde 90 Täby IS 47.83 3 Sofie Öberg 90 IFK Lidingö 49.37 4 Therese Kollin 90 Täby IS 51.39 5 Emelina Soto 89 IFK Tumba 53.28
F15
HÖJDHOPP 1 Edina Shehu 89 Hammarby IF 152 2 Therese Kollin 90 Täby IS 144 3 Nina Fagerlund 89 Hanvikens SK 144 4= Frida Linde 90 Täby IS 139 4= Josefine Sollén 89 Södertälje IF 139 4= Lin Jaukkori 89 Hanvikens SK 139 7 Sofia Carls 90 Hammarby IF 139 8 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF 134 9 Emma Josefsson Malmström 90 Hammarby IF 124 Ella Mattsson 90 Hammarby IF Ej start
F15
STAVHOPP Ella Mattsson 90 Hammarby IF Ej res.
F15
LÄNGDHOPP 1 Sofia Carls 90 Hammarby IF 482 +1,3 2 Frida Linde 90 Täby IS 467 -2,0 3 Nina Fagerlund 89 Hanvikens SK 425 -0,4 4 Anna Björneman 89 Södertälje IF 424 -0,1 5 Lin Jaukkori 89 Hanvikens SK 420 -0,8 6 Sofia Hellberg Jonsén 89 Hammarby IF 417 -1,8 7 Linn Göth 90 Hammarby IF 415 -0,6 8 Annelie Ljungqvist 90 Hammarby IF 412 -0,7 9 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF 409w +2,3
403 +1,2 10 Jessika Nilsson 90 Hammarby IF 402 +1,3 11 Emma Josefsson Malmström 90 Hammarby IF 393 -0,4 12 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF 390 +0,3 382 13 Emelie Utterström 90 Hammarby IF 390 -1,2 371 14 Therese Kollin 90 Täby IS 379w +3,9
394 -1,0 Louise Larsson 90 Hammarby IF Ej start
F15
DISKUS 0,6 KG 1 Evelina Sundberg 90 Gefle IF 2512 2 Nina Fagerlund 89 Hanvikens SK 2233 3 Jessika Nilsson 90 Hammarby IF 1990 4 Emma Josefsson Malmström 90 Hammarby IF 1876
F15
SPJUT 400 GR 1 Paulina Engfors 90 Hammarby IF 3042 2 Emelina Soto 89 IFK Tumba 2842 3 Therese Kollin 90 Täby IS 2612 4 Evelina Sundberg 90 Gefle IF 2197 5 Annelie Ljungqvist 90 Hammarby IF 2138 6 Jessika Nilsson 90 Hammarby IF 1821 7 Emma Josefsson Malmström 90 Hammarby IF 1693 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF Ej start
F13
600 M FINAL 2004-06-05 1 Moa Brandt 91 Hammarby IF 1.50.44 2 Josephine Ekholm 91 Hammarby IF 1.52.35 3 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS 1.52.66 4 Julia Andersson 91 Hammarby IF 1.59.66 5 Linde Sedell 91 Hammarby IF 2.02.51 6 Stephanie Segar 91 Kungsängens SK 2.03.37 7 Julia Lätt 91 Hammarby IF 2.05.36
F13
60 M HÄCK 76,2 CM FÖRSÖK 1 Vind: 1 Jessica Torsell 91 Saltsjöbadens IF 10.33 F 2 Linn Gunnarsson 91 Täby IS 10.84 F 3 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 11.40 F 4 Tove Tengvall 91 Hammarby IF 11.80 F 5 Maria Hultgren 91 Hammarby IF 12.02 F 6 Sophia Björk 91 Hammarby IF 12.21 7 Stephanie Segar 91 Kungsängens SK 12.31 FÖRSÖK 2 1 Ulrika Jakobsson 91 Hammarby IF 10.69 F 2 Petra Garpefors 91 Huddinge AIS 11.19 F 3 Moa Brandt 91 Hammarby IF 11.37 F 4 Julia Andersson 91 Hammarby IF 12.46 5 Anna Söderström 91 Hammarby IF 12.52 6 Sophie Kling 91 Kungsängens SK 12.74 FINAL 2004-06-05 1 Jessica Torsell 91 Saltsjöbadens IF 10.59 2 Ulrika Jakobsson 91 Hammarby IF 10.72 3 Linn Gunnarsson 91 Täby IS 10.96 4 Moa Brandt 91 Hammarby IF 11.58 5 Petra Garpefors 91 Huddinge AIS 11.70 6 Tove Tengvall 91 Hammarby IF 11.91 7 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 12.16 8 Maria Hultgren 91 Hammarby IF 12.44
F13
HÖJDHOPP 1 Therese Pettersson 91 Vallentuna FIK 150 2 Louise Anebygd 91 IFK Tumba 143 3 Madeleine Serenhov 91 IFK Lidingö 140 4 Tea Sheby 91 Saltsjöbadens IF 137 5 Anna Söderström 91 Hammarby IF 134 6 Linnea Pira 91 IF Skade 134 7 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 134 8 Stephanie Segar 91 Kungsängens SK 129 9 Linda Sandberg 91 Tyresö FK 124 Amanda Sochon 91 Hammarby IF Ej start Petra Garpefors 91 Huddinge AIS Ej start
F13
STAVHOPP 1 Linnea Pira 91 IF Skade 226 2 Ellen Nordgren 91 Hammarby IF 196 Amanda Sochon 91 Hammarby IF Ej res.
F13
LÄNGDHOPP ZON 1 Therese Pettersson 91 Vallentuna FIK 489w +2,1 2 Linn Gunnarsson 91 Täby IS 472 +1,1 3 Moa Brandt 91 Hammarby IF 462w +3,1
447 +0,4 4 Ulrika Jakobsson 91 Hammarby IF 450w +5,4 5 Petra Garpefors 91 Huddinge AIS 446w +5,3
438 -0,8 6 Josefine Wallerstedt 91 Linköping GIF 445 -0,2 7 Tove Tengvall 91 Hammarby IF 442w +3,8 437
436 +0,6 8 Tea Sheby 91 Saltsjöbadens IF 442 +0,3 424 9 Stephanie Segar 91 Kungsängens SK 438w +3,6
282 +2,0 10 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS 432 +0,7 11 Jessica Torsell 91 Saltsjöbadens IF 431w +2,1
390 +1,5 12 Louise Anebygd 91 IFK Tumba 429w +2,5
425 +2,0 13 Maria Hultgren 91 Hammarby IF 426w +2,5
424 +1,4 14 Josephine Ekholm 91 Hammarby IF 424w +2,1
411 -0,1 15 Anna Söderström 91 Hammarby IF 419w +2,2
412 +0,2 16 Danielle Armandt 91 Ingarö IF 417 +1,7 17 Filippa Gille 91 Hammarby IF 409w +2,3
397 +0,2 18 Linda Sandberg 91 Tyresö FK 397 -0,1 19 Ellen Nordgren 91 Hammarby IF 396 +1,4 20 Julia Andersson 91 Hammarby IF 390 +0,3 21 Sophie Kling 91 Kungsängens SK 388 +2,0 22 Amanda Sochon 91 Hammarby IF 384 +0,4 23 Louise Östling 91 IF Skade 356 +0,8
F13
SPJUT 400 GR 1 Linnea Pira 91 IF Skade 2924 2 Ellen Nordgren 91 Hammarby IF 2442 3 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS 2336 4 Sophie Kling 91 Kungsängens SK 2334 5 Therese Pettersson 91 Vallentuna FIK 2295 6 Filippa Gille 91 Hammarby IF 2178 7 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 2119 8 Josefine Wallerstedt 91 Linköping GIF 2000 9 Louise Östling 91 IF Skade 1629 10 Jessica Torsell 91 Saltsjöbadens IF 1598 11 Stephanie Segar 91 Kungsängens SK 1393 12 Amanda Sochon 91 Hammarby IF 1280 13 Linda Sandberg 91 Tyresö FK 1235
F13
SLUNGBOLL 1 Louise Östling 91 IF Skade 3168 2 Josephine Ekholm 91 Hammarby IF 2778 3 Petra Garpefors 91 Huddinge AIS 2688 4 Johanna Lord 91 Hammarby IF 2412 5 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS 1947 6 Amanda Sochon 91 Hammarby IF 1696 Julia Lätt 91 Hammarby IF Ej res.
F12
600 M FINAL 2004-06-05 1 Linnéa Alstermark 92 Hammarby IF 1.53.03 2 Frida Retsloff 92 Hammarby IF 1.54.35 3 Caroline Högblom 92 Hammarby IF 1.55.71 4 Beatrice Kollin 92 Täby IS 2.00.41 5 Rebecka Öberg 92 IFK Lidingö 2.02.67 6 Llyn Falk 92 Hammarby IF 2.03.85 7 Elin Sundborg 92 Danderyds SK 2.05.53 8 Andrea Jacobsson 92 Hammarby IF 2.17.62
F12
60 M HÄCK FINAL Vind: -4,5 2004-06-05 1 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 10.23 2 Matilda Söderlund 92 Saltsjöbadens IF 11.55 3 Beatrice Kollin 92 Täby IS 11.71 4 Amelie Teiko 92 IF Linden 11.97 5 Jasmin Sabir Tairbahre 92 Hammarby IF 12.00 6 Elin Sundborg 92 Danderyds SK 13.22
F12
HÖJDHOPP 1 Victoria Janlow 92 Täby IS 137 2= Amelie Teiko 92 IF Linden 134 2= Matilda Söderlund 92 Saltsjöbadens IF 134 4 Beatrice Kollin 92 Täby IS 134 5 Josefine Lundborg 92 Danderyds SK 129 6= Caroline Högblom 92 Hammarby IF 124 6= Alice Ekstrand 92 Hammarby IF 124 6= Anna Granqvist 92 Hammarby IF 124 9 Fredrica Kremlhofer 92 Huddinge AIS 114
F12
STAVHOPP 1 Emelie Larsson 92 Huddinge AIS 206
F12
TRESTEG ZON 1 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 1029 +0,2 2 Mathilde Gbotto-Carlsson 92 Hammarby IF 969w +3,2
955 +1,3 3 Amelie Teiko 92 IF Linden 944w +2,3
936 -0,1 4 Linnéa Alstermark 92 Hammarby IF 910 -0,4 5 Emelie Larsson 92 Huddinge AIS 894 -0,3 6 Jasmin Sabir Tairbahre 92 Hammarby IF 886 +1,1 7 Beatrice Kollin 92 Täby IS 885 +1,8 8 Frida Retsloff 92 Hammarby IF 882 +0,1 9 Elin Sundborg 92 Danderyds SK 878 +1,7 10 Matilda Söderlund 92 Saltsjöbadens IF 865 +1,2 11 Josefine Lundborg 92 Danderyds SK 852 +1,9 12 Sana Rehman 92 IFK Tumba 847 -0,1 13 Andrea Jacobsson 92 Hammarby IF 786 +1,0 14 Alice Ekstrand 92 Hammarby IF 775w +2,6
770 -1,2
F12
SPJUT 400 GR 1 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 2635 2 Sana Rehman 92 IFK Tumba 1949 3 Hanna Lilja 92 Danderyds SK 1892 4 Caroline Högblom 92 Hammarby IF 1852 5 Llyn Falk 92 Hammarby IF 1700 6 Matilda Höglund 92 Hammarby IF 1652 7 Josefine Lundborg 92 Danderyds SK 1634 8 Jasmin Sabir Tairbahre 92 Hammarby IF 1613 9 Beatrice Kollin 92 Täby IS 1594 10 Elin Sundborg 92 Danderyds SK 1570 11 Frida Retsloff 92 Hammarby IF 1429 12 Anna Granqvist 92 Hammarby IF 1283 13 Fredrica Kremlhofer 92 Huddinge AIS 1269 14 Alice Ekstrand 92 Hammarby IF 1123 15 Andrea Jacobsson 92 Hammarby IF 880
F12
SLUNGBOLL 1 Hanna Lilja 92 Danderyds SK 2040 2 Alice Ekstrand 92 Hammarby IF 2036 3 Sana Rehman 92 IFK Tumba 1563 Elin Sundborg 92 Danderyds SK Ej res.
F11
400 M FINAL 1 1 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 1.06.97 1 2 Melina Nordström 93 SoIK Hellas 1.08.70 2 3 Sabina Sandberg 93 Tyresö FK 1.14.65 4 4 Sofia Forsberg 93 Hammarby IF 1.15.93 6 5 Sara Österberg 93 Hammarby IF 1.16.46 7 6 Isabelle Isberg 93 Hanvikens SK 1.23.83 11 7 Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 1.31.64 12 Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS Ej start Marika Eld 93 Saltsjöbadens IF Ej start FINAL 2 1 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 1.12.03 3 2 Josefina Hyllerstam 93 IF Linden 1.15.42 5 3 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 1.17.97 8 4 Josefin Jonsson 93 Sundbybergs IK 1.19.78 9 5 Josefine Larsson 93 Huddinge AIS 1.22.26 10 Josefin Phil 93 Fredrikshofs FIF Ej start Jennifer Riise 93 Huddinge AIS Ej start Amanda Ahrén 93 Saltsjöbadens IF Ej start
F11
60 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 Vind: 1 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 11.15 F 2 Fredrika Hartzell 93 Ingarö IF 11.22 3 Marika Eld 93 Saltsjöbadens IF 11.38 4 Josefine Larsson 93 Huddinge AIS 11.69 5 Julia Karlsson 93 Hammarby IF 12.15 6 Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 12.31 Enyo Wiklund 93 IF Linden Ej start FÖRSÖK 2 1 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 11.07 F 2 Lovisa Grönros 93 Hammarby IF 11.14 F 3 Johanna Ewertz 93 Hammarby IF 12.38 4 Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS 12.46 5 Alva Ny 93 Hammarby IF 14.31 Kimberlie Salomon 93 IF Linden Ej start Josefin Phil 93 Fredrikshofs FIF Ej start FÖRSÖK 3 1 Sara Österberg 93 Hammarby IF 11.13 F 2 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 11.17 F 3 Isabel Lindberg Oyarzo 93 Hammarby IF 11.83 4 Jennifer Riise 93 Huddinge AIS 11.90 5 Molly Waller 93 Fredrikshofs FIF 12.11 6 Tove Frisk 93 Hanvikens SK 12.27 FÖRSÖK 4 1 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 10.23 F 2 Josefina Hyllerstam 93 IF Linden 10.97 F 3 Julia Edén 93 Huddinge AIS 11.19 F 4 Evelina Gille 93 Hammarby IF 12.12 5 Isabelle Isberg 93 Hanvikens SK 12.18 Amanda Ahrén 93 Saltsjöbadens IF Ej start FINAL 2004-06-05 1 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 10.30 2 Josefina Hyllerstam 93 IF Linden 10.95 3 Sara Österberg 93 Hammarby IF 11.05 4 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 11.10 5 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 11.23 6 Julia Edén 93 Huddinge AIS 11.35 7 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 11.40 Lovisa Grönros 93 Hammarby IF Ej start
F11
HÖJDHOPP 1 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 136 2 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 127 3 Sabina Sandberg 93 Tyresö FK 124 4 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 119 5 Kimberlie Salomon 93 IF Linden 119 6= Tove Frisk 93 Hanvikens SK 114 6= Molly Waller 93 Fredrikshofs FIF 114 8 Isabel Lindberg Oyarzo 93 Hammarby IF 114 9 Heidi Schmidt 93 Täby IS 109 0= Isabelle Isberg 93 Hanvikens SK 109 0= Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS 109 12 Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 99 Emelie Viklund 93 IF Linden Ej start Josefin Phil 93 Fredrikshofs FIF Ej start Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF Ej start Julia Edén 93 Huddinge AIS Ej start Jennifer Riise 93 Huddinge AIS Ej start Amanda Ahrén 93 Saltsjöbadens IF Ej start
F11
TRESTEG ZON 1 Emelie Viklund 93 IF Linden 894 2 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 878 3 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 870 4 Julia Edén 93 Huddinge AIS 852 5 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 845 6 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 815 7 Jennifer Riise 93 Huddinge AIS 797 8 Linnéa Ström 93 Hammarby IF 796 773 9 Josefine Larsson 93 Huddinge AIS 796 769 10 Isabelle Isberg 93 Hanvikens SK 771 11 Lovisa Grönros 93 Hammarby IF 769 12 Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS 768 13 Tove Frisk 93 Hanvikens SK 756 14 Heidi Schmidt 93 Täby IS 755
F11
BOLL 300 GR 1 Emelie Nyström 93 Hammarby IF 2784 2 Josefine Larsson 93 Huddinge AIS 2708 3 Sabina Sandberg 93 Tyresö FK 2387 4 Molly Waller 93 Fredrikshofs FIF 2352 5 Heidi Schmidt 93 Täby IS 2298 6 Julia Edén 93 Huddinge AIS 2182 7 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 2078 8 Fredrika Hartzell 93 Ingarö IF 2075 9 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 2059 10 Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 1845 11 Isabelle Isberg 93 Hanvikens SK 1723 12 Josefin Jonsson 93 Sundbybergs IK 1655 13 Evelina Gille 93 Hammarby IF 1636 14 Sofia Forsberg 93 Hammarby IF 1429 15 Johanna Ewertz 93 Hammarby IF 1318 16 Alva Ny 93 Hammarby IF 1122 17 Nikki Lindberg 93 Ingarö IF 699 Josefin Phil 93 Fredrikshofs FIF Ej start
F10
400 M FINAL 1 1 Astrid Molander 94 IFK Tumba 1.14.65 2 2 Linnea Blomberg 94 IF Triangeln 1.18.79 4 3 Stina Living 94 IF Skade 1.19.33 5 4 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 1.21.67 7 5 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 1.23.26 8 6 Emma Bivstedt 94 Hammarby IF 1.24.36 10 7 Ameliie Möller 94 Hammarby IF 1.25.46 12 8 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 1.26.10 13 9 Johanna Janhager 94 Hammarby IF 1.27.46 14 FINAL 2 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 1.10.27 1 2 Chantal Nakunzi 94 Sundbybergs IK 1.15.65 3 3 Olivia Axelsson 94 Turebergs FK 1.21.27 6 4 Jennifer Wallerstedt 94 Linköping GIF 1.23.64 9 5 Therese Jensen 94 Huddinge AIS 1.24.44 11 6 Lise Lord 94 Hammarby IF 1.28.17 15 7 Therese Granath 94 Hammarby IF 1.35.15 16 8 Anna Regnér 94 Hammarby IF 1.41.88 17 9 Jennifer Schyberger 94 Hammarby IF 1.47.74 18 Klara Grånäs 94 Danderyds SK Ej start Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF Ej start Linnea Stockling 94 Huddinge AIS Ej start
F10
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Emma Norss 94 Södertälje IF 7.91 F 2 Olivia Axelsson 94 Turebergs FK 8.48 3 Jennifer Bratt 94 Huddinge AIS 8.48 4 Linnea Stockling 94 Huddinge AIS 8.60 5 Therese Granath 94 Hammarby IF 9.13 6 Anna Regnér 94 Hammarby IF 9.18 7 Johanna Janhager 94 Hammarby IF 9.63 Amanda Lindgren 94 Hammarby IF Ej start FÖRSÖK 2 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 7.79 F 2 Rebecka Pettersson 94 Södertälje IF 8.09 F 3 Jennifer Wallerstedt 94 Linköping GIF 8.81 4 Emma Bivstedt 94 Hammarby IF 9.32 5 Jennifer Schyberger 94 Hammarby IF 9.52 6 Vendela Hen 94 Hammarby IF 10.15 Frida Jacobsson 94 Hammarby IF Ej start Malin Hellqvist 94 Huddinge AIS Ej start FÖRSÖK 3 1 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 7.87 F 2 Therese Jensen 94 Huddinge AIS 8.41 3 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 8.67 4 Linnea Blomberg 94 IF Triangeln 8.92 5 Stina Åberg 94 Hammarby IF 9.22 6 Sara Eriksson 94 Hammarby IF 9.44 7 Erica Klaus 94 Hammarby IF 9.85 Stina Starke 94 Täby IS Ej start FÖRSÖK 4 1 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 7.79 F 2 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 8.02 F 3 Andrea Kärrman 94 Ingarö IF 8.29 4 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 8.47 5 Hanna Wallroth Nordlande 94 Turebergs FK 9.27 6 Julia Almebäck 94 Hammarby IF 9.64 7 Elsa Höglund 94 Hammarby IF 9.67 FÖRSÖK 5 1 Sandra Håkansson 94 Huddinge AIS 7.91 F 2 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 7.93 F 3 Julia Carls 94 Hammarby IF 8.29 4 Astrid Molander 94 IFK Tumba 8.34 5 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 8.47 6 Sofia Linjo 94 Hammarby IF 9.61 7 Ameliie Möller 94 Hammarby IF 9.66 8 Frida Nilsson 94 Huddinge AIS 10.50 FINAL 2004-06-05 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 7.54 2 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 7.78 3 Emma Norss 94 Södertälje IF 7.79 4 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 7.86 5 Rebecka Pettersson 94 Södertälje IF 7.87 6 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 7.96 7 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 7.96 8 Sandra Håkansson 94 Huddinge AIS 7.99
F10
HÖJDHOPP 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 126 2 Astrid Molander 94 IFK Tumba 123 3 Rebecka Pettersson 94 Södertälje IF 120 4 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 117 5 Linnea Blomberg 94 IF Triangeln 114 6 Stina Starke 94 Täby IS 114 7 Sofia Linde 95 Täby IS 114 8 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 114 9 Jennifer Bratt 94 Huddinge AIS 109 10 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 109 11 Malin Hellqvist 94 Huddinge AIS 109 12 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 109 13 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 109 14 Therese Jensen 94 Huddinge AIS 109 15 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 104 6= Julia Carls 94 Hammarby IF 99 6= Linnea Stockling 94 Huddinge AIS 99 8= Anna Regnér 94 Hammarby IF 94 8= Hanna Wallroth Nordlande 94 Turebergs FK 94 Emma Bivstedt 94 Hammarby IF Ej res. Ameliie Möller 94 Hammarby IF Ej res. Jennifer Schyberger 94 Hammarby IF Ej res. Sofia Linjo 94 Hammarby IF Ej res. Amanda Lindgren 94 Hammarby IF Ej start Erica Klaus 94 Hammarby IF Ej res. Frida Nilsson 94 Huddinge AIS Ej start
F10
LÄNGDHOPP ZON 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 389 2 Stina Starke 94 Täby IS 387 3 Amanda Linder 94 IF Linden 373 4 Emma Norss 94 Södertälje IF 370 5 Jennifer Wallerstedt 94 Linköping GIF 354 6 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 349 343 7 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 349 334 8 Therese Jensen 94 Huddinge AIS 349 321 9 Andrea Kärrman 94 Ingarö IF 348 10 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 343 11 Jennifer Bratt 94 Huddinge AIS 340 12 Klara Grånäs 94 Danderyds SK 339 13 Linnea Blomberg 94 IF Triangeln 332 14 Chantal Nakunzi 94 Sundbybergs IK 328 15 Linnea Stockling 94 Huddinge AIS 327 16 Malin Hellqvist 94 Huddinge AIS 322 17 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 313 18 Jennifer Schyberger 94 Hammarby IF 311 311 19 Therese Lundberg 94 IF Linden 311 308 20 Therese Granath 94 Hammarby IF 310 21 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 309 284 22 Ameyo Teiko 94 IF Linden 309 278 23 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 307 24 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 304 25 Hanna Wallroth Nordlande 94 Turebergs FK 303 26 Olivia Axelsson 94 Turebergs FK 300 27 Ameliie Möller 94 Hammarby IF 298 28 Lise Lord 94 Hammarby IF 293 29 Sofia Linjo 94 Hammarby IF 291 30 Julia Carls 94 Hammarby IF 289 31 Sara Eriksson 94 Hammarby IF 287 286 32 Johanna Janhager 94 Hammarby IF 287 280 33 Elsa Höglund 94 Hammarby IF 285 34 Emma Bivstedt 94 Hammarby IF 280 35 Louise Askling 94 Huddinge AIS 275 36 Vendela Hen 94 Hammarby IF 272 37 Erica Klaus 94 Hammarby IF 270 38 Julia Almebäck 94 Hammarby IF 264 39 Frida Nilsson 94 Huddinge AIS 260 258 40 Anna Regnér 94 Hammarby IF 260 246 Amanda Lindgren 94 Hammarby IF Ej res. Frida Jacobsson 94 Hammarby IF Ej start
F10
BOLL 300 GR 1 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 2013 2 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 2002 3 Jennifer Wallerstedt 94 Linköping GIF 1832 4 Jennifer Bratt 94 Huddinge AIS 1767 5 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 1764 6 Therese Jensen 94 Huddinge AIS 1618 7 Therese Lundberg 94 IF Linden 1570 8 Julia Carls 94 Hammarby IF 1551 9 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 1463 10 Louise Askling 94 Huddinge AIS 1417 11 Emma Bivstedt 94 Hammarby IF 1373 12 Vendela Hen 94 Hammarby IF 1335 13 Jennifer Schyberger 94 Hammarby IF 1319 14 Sara Eriksson 94 Hammarby IF 1219 15 Erica Klaus 94 Hammarby IF 1150 16 Anna Regnér 94 Hammarby IF 1118 17 Ameliie Möller 94 Hammarby IF 957 18 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 896 19 Frida Nilsson 94 Huddinge AIS 717 Klara Grånäs 94 Danderyds SK Ej start Amanda Lindgren 94 Hammarby IF Ej start Stina Åberg 94 Hammarby IF Ej start Amanda Lindgren 94 Hammarby IF Ej start Frida Jacobsson 94 Hammarby IF Ej start
F9
400 M FINAL 2004-06-05 1 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 1.17.46 2 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 1.20.95 3 Sofia Linde 95 Täby IS 1.21.58 4 Anna Allert 95 Hammarby IF 1.23.32 5 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 1.24.71 6 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 1.24.91 7 Elin Lindell 95 Hammarby IF 1.27.83 8 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 1.28.10 9 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 1.30.88 10 Signe Wolf 95 Hammarby IF 1.33.32 11 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF 1.35.67 12 Mirjam Mattson 95 Hammarby IF 1.36.19 13 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 1.36.83 Julia Holknekt 95 Hammarby IF Ej start
F9
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Maria Alin 95 IF Linden 8.70 F 2 Elvira Ekholm 95 Hammarby IF 8.99 3 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 9.01 4 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF 9.13 5 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 9.90 6 Anna von Schrenk 95 Värmdö IF 10.32 7 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 10.68 8 Agnes Wirgén 95 Hammarby IF 10.91 FÖRSÖK 2 1 Elin Lindell 95 Hammarby IF 8.15 F 2 Freja Avebäck 95 Hammarby IF 8.57 F 3 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 8.92 F 4 Sofia Linde 95 Täby IS 8.96 5 Lovisa Forsberg 95 Hammarby IF 8.97 6 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 9.07 7 Nelly Cladi 95 Hammarby IF 9.48 Oliva Arebo 95 Ingarö IF Bröt FÖRSÖK 3 1 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 8.27 F 2 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 8.56 F 3 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 8.58 F 4 Emelie Rosander 95 Ingarö IF 9.05 5 Karolina Enholm 95 Hammarby IF 9.59 FÖRSÖK 4 1 Emma Helander 95 Huddinge AIS 8.59 F 2 Mirjam Mattson 95 Hammarby IF 9.55 3 Ida Hellqvist 95 Ingarö IF 9.59 4 Klara Schalling 95 Hammarby IF 10.24 5 Julia Swahn 95 Hammarby IF 12.15 FINAL 2004-06-05 1 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 7.91 2 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 8.12 3 Freja Avebäck 95 Hammarby IF 8.13 4 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 8.33 5 Maria Alin 95 IF Linden 8.35 6 Emma Helander 95 Huddinge AIS 8.41 7 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 8.51 8 Elin Lindell 95 Hammarby IF 8.65
F9
LÄNGDHOPP ZON 1 Sofia Linde 95 Täby IS 370 2 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 368 3 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 361 4 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 345 5 Emma Helander 95 Huddinge AIS 333 6 Hanna Söderqvist 95 Hammarby IF 321 7 Freja Avebäck 95 Hammarby IF 319 8 Elin Lindell 95 Hammarby IF 318 9 Dommeniqe Armandt 95 Ingarö IF 312 10 Mirjam Mattson 95 Hammarby IF 311 11 Ida Hellqvist 95 Ingarö IF 310 12 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 301 13 Saga Ridde 95 Ingarö IF 298 14 Lina Henningsson 95 Ingarö IF 296 15 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 294 16 Elvira Ekholm 95 Hammarby IF 291 17 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 287 280 18 Emelie Rosander 95 Ingarö IF 287 278 19 Jennifer Ulmgren 95 Täby IS 280 20 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF 276 21 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 273 22 Signe Wolf 95 Hammarby IF 272 23 Julia Swahn 95 Hammarby IF 268 24 Klara Schalling 95 Hammarby IF 265 25 Karolina Enholm 95 Hammarby IF 256 26 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 255 27 Oliva Arebo 95 Ingarö IF 247 28 Emma Wåle 95 Hammarby IF 232 29 Nelly Cladi 95 Hammarby IF 230 30 Agnes Wirgén 95 Hammarby IF 200 Anna von Schrenk 95 Värmdö IF Ej start
F9
BOLL 150 GR 1 Sofia Linde 95 Täby IS 2740 2 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 2538 3 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 2022 4 Emelie Rosander 95 Ingarö IF 2003 5 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 1962 6 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 1864 7 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 1822 8 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 1393 9 Klara Schalling 95 Hammarby IF 1382 10 Signe Wolf 95 Hammarby IF 1356 11 Elvira Ekholm 95 Hammarby IF 1193 12 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 1182 13 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 1137 14 Mirjam Mattson 95 Hammarby IF 1037 15 Nelly Cladi 95 Hammarby IF 989 16 Julia Swahn 95 Hammarby IF 656 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF Ej start Lovisa Forsberg 95 Hammarby IF Ej start Emma Helander 95 Huddinge AIS Ej start
F8
400 M FINAL 1 1 Fanny Linder 96 Hammarby IF 1.31.28 1 2 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 1.31.32 2 3 Isabella Luther 96 Rånäs 4H 1.33.89 3 4 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 1.39.51 10 5 Ebba Peterson 96 Hammarby IF 1.43.83 12 6 Jennifer Ekeberg 96 Hammarby IF 1.47.33 13 7 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 2.01.02 14 8 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 2.04.91 15 Malin Wallén 96 Hammarby IF Ej start FINAL 2 1 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 1.34.06 4 2 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 1.34.13 5 3 Isa Gille 96 Hammarby IF 1.34.79 6 4 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 1.35.81 7 5 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 1.38.33 8 6 Lovisa Enholm 97 Hammarby IF 1.38.46 9 7 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 1.42.63 11 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF Ej start
F8
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Isa Gille 96 Hammarby IF 8.92 F F 2 Hedda Lundmark 96 Ingarö IF 9.15 3 Ebba Peterson 96 Hammarby IF 9.17 4 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 9.35 5 Saga Westlund 96 Hammarby IF 9.40 6 Lovisa Enholm 97 Hammarby IF 9.79 7 Malin Wallén 96 Hammarby IF 10.69 FÖRSÖK 2 1 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 8.58 F F 2 Fanny Linder 96 Hammarby IF 8.62 F F 3 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 8.74 F F 4 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 9.39 5 Isabella Luther 96 Rånäs 4H 9.60 6 Stina Norss 96 Södertälje IF 10.06 7 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 10.53 8 Jennifer Ekeberg 96 Hammarby IF 11.28 FÖRSÖK 3 1 Andrea Norell 96 Ingarö IF 8.52 F F 2 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 8.84 F F 3 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 8.87 F F 4 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 8.95 F F 5 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 9.10 6 Emma Teiko 97 IF Linden 9.29 7 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 9.54 8 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 11.92 FINAL 2004-06-05 1 Andrea Norell 96 Ingarö IF 8.14 2 Fanny Linder 96 Hammarby IF 8.26 3 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 8.37 4 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 8.39 5 Isa Gille 96 Hammarby IF 8.46 6 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 8.56 7 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 8.67 8 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 12.36
F8
LÄNGDHOPP ZON 1 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 324 2 Ellenor Linder 96 IF Linden 305 3 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 304 4 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 302 5 Andrea Norell 96 Ingarö IF 287 6 Emma Teiko 97 IF Linden 284 7 Isa Gille 96 Hammarby IF 282 8 Saga Westlund 96 Hammarby IF 279 9 Isabella Luther 96 Rånäs 4H 274 10 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 272 11 Hedda Lundmark 96 Ingarö IF 271 12 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 268 13 Fanny Linder 96 Hammarby IF 267 14 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 264 15 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 262 16 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 261 17 Stina Norss 96 Södertälje IF 258 18 Lovisa Enholm 97 Hammarby IF 246 224 19 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 246 210 20 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 242 21 Sandra Skogström 97 Vallentuna FIK 238 22 Jennifer Ekeberg 96 Hammarby IF 233 23 Malin Wallén 96 Hammarby IF 230 24 Ebba Peterson 96 Hammarby IF 222 25 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 184
F8
BOLL 150 GR 1 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 1782 2 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 1758 3 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 1584 4 Isabella Luther 96 Rånäs 4H 1433 5 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 1362 6 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 1310 7 Fanny Linder 96 Hammarby IF 1170 8 Saga Westlund 96 Hammarby IF 1167 9 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 1068 10 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 1000 11 Jennifer Ekeberg 96 Hammarby IF 972 12 Sandra Skogström 97 Vallentuna FIK 931 13 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 874 14 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 858 15 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 844 16 Lovisa Enholm 97 Hammarby IF 732 17 Malin Wallén 96 Hammarby IF 683 18 Ebba Peterson 96 Hammarby IF 597 19 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 508 Isa Gille 96 Hammarby IF Ej start
Uppdaterad: 20 MAR 2008 12:10 Skribent: Thomas E

 

 

Vår Facebooksida

Facebook 

Våra Sponsorer

 

 

adidas_logo[1]

 

stadium_nylogga1

 

 

idrottensbingo2

Postadress:
Hammarby IF Friidrott - Friidrott
Enskede Idrottsplats, Enskedevägen 95
12263 Enskede

Besöksadress:
Enskede IP, Enskedevägen 95
12263 Enskede

Kontakt:
Tel: 086480320
E-post: This is a mailto link