Hoppa till sidans innehåll

2004 Inne


   

Resultat Hammarby Ungdomspel Korrekturlästa per 2004-02-18
Sätra Friidrottshall 2004-02-15
Arrangör: Hammarby IF Friidrott

M
800 M FINAL 2004-02-15 1 Fredrik Karlsson 78 Hammarby IF 1.51.10 53,46 2 Johan Klinteskog 81 Hammarby IF 1.52.19 53,68 3 Daniel Norberg 78 Hammarby IF 1.52.41 54,21 4 Ken Pihlblad 78 Malmö AI 1.52.56 54,52 5 Rachid Benjira 74 Hammarby IF 1.52.77 54,01 6 Thomas Johansson 81 Sävedalens AIK 1.53.63 54,34 Thomas Byrberg 79 Turebergs FK Bröt 53,24
P15
200 M FINAL 1 1 John Arvidsson 89 Stora Skedvi SOFF 24.39 3 2 Patrik Lindgren 89 Spårvägens FK 25.38 5 3 Johan Andersson 89 Väsby IK 25.65 7 4 Tomas Niemeyer 89 Hammarby IF 28.19 12 FINAL 2 1 David Tholander 90 Hammarby IF 27.75 11 2= Marcus Luode 90 Mälarhöjdens IK 29.40 13= 2= Patrik Gustavsson 89 IFK Lidingö 29.40 13= 4 Thomas Wentzel 90 Huddinge AIS 30.77 15 FINAL 3 1 Philip Sjöström 89 Linköping GIF 25.44 6 2 David Östling 90 Rånäs 4H 26.84 8 3 Per Molin 90 Hammarby IF 26.92 9 4 Lucas Palvall 90 Värmdö IF 27.56 10 FINAL 4 1 Alexander Nordkvist 90 Huddinge AIS 23.94 1 2 Ronny Westphal 89 Spårvägens FK 24.34 2 3 Joacim Andersson 89 Väsby IK 25.19 4
P15
1000 M FINAL 1 1 Josef Tamsamani 89 Mälarhöjdens IK 2.58.59 9 2 Matthias Prejner 89 Mälarö SOK 2.59.03 10 3 Oliver Hofman 90 Enhörna IF 3.02.34 11 4 Joakim Eriksson 89 IFK Lidingö 3.03.74 12 5 Wilhelm Lombach 90 Saltsjöbadens IF 3.18.37 13 6 Jim Vartiainen 90 Rånäs 4H 3.22.70 14 7 Mattias Almqvist 90 Österhaninge IF 3.27.40 15 Mauritz Montgomery 90 Hässelby SK Bröt FINAL 2 1 Christoffer Sundberg 89 Mälarö SOK 2.49.41 1 2 Dan Bergström 89 Huddinge AIS 2.49.79 2 3 Markus Liwing 89 Gefle IF 2.52.93 3 4 Jesper Åström 89 Mälarö SOK 2.53.04 4 5 Marcus Persson 89 Mälarö SOK 2.54.85 5 6 Gustaf J Bjurhammer 89 Rånäs 4H 2.54.95 6 7 Christoffer Renman 89 Rånäs 4H 2.56.44 7 8 Christoffer Vilcansis 89 Hässelby SK 2.57.77 8
P15
60 M HÄCK FINAL 2004-02-15 1 Joacim Andersson 89 Väsby IK 9.00 2 Per Molin 90 Hammarby IF 9.82 3 Dennis Persson 89 Ludvika FFI 10.53 4 David Tholander 90 Hammarby IF 11.14
P15
STAVHOPP Erik Thorstensson 89 Spårvägens FK 405 David Karlsson 90 Östhammar FI 253
P15
LÄNGDHOPP 1 Alexander Nordkvist 90 Huddinge AIS 588 2 Lucas Christiansen 90 Spårvägens FK 565 3 Johan Andersson 89 Väsby IK 564 4 John Arvidsson 89 Stora Skedvi SOFF 545 5 Joacim Andersson 89 Väsby IK 543 6 Philip Sjöström 89 Linköping GIF 531 7 David Östling 90 Rånäs 4H 510 8 Dennis Persson 89 Ludvika FFI 478 9 Tomas Niemeyer 89 Hammarby IF 452 10 Thomas Wentzel 90 Huddinge AIS 444 11 Simon Wördner 90 Hässelby SK 440 12 Henrik Lundkvist 90 IF Linden 410 Markus Lenell 90 IF Göta Ej start David Tholander 90 Hammarby IF Ej start
P15
KULA 4,0 KG 1 Dennis Persson 89 Ludvika FFI 1202 2 Gustaf J Bjurhammer 89 Rånäs 4H 1047 3 Jim Vartiainen 90 Rånäs 4H 1002 4 Per Molin 90 Hammarby IF 980 5 Christoffer Renman 89 Rånäs 4H 961 6 Tomas Niemeyer 89 Hammarby IF 950 7 Carl Rönnow 90 Danderyds SK 920 8 David Tholander 90 Hammarby IF 890 9 Patrik Gustavsson 89 IFK Lidingö 730
P13
600 M FINAL 2004-02-15 1 Niclas Teveborg 91 Österhaninge IF 1.47.82 2 David Gustafsson 91 Enhörna IF 1.50.74 3 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF 1.51.19 4 Per Allert 91 Hammarby IF 1.51.19 5 Martin Jonsson Dahl 91 Mälarö SOK 1.52.15 6 Lars Hårleman 91 Mälarhöjdens IK 1.55.99 7 Joel Kumlin 91 Huddinge AIS 2.02.82 8 Magnus Prejner 91 Mälarö SOK 2.04.41 9 Gustav Karreskog 91 Hammarby IF 2.04.70 Jakob Edén 91 Huddinge AIS Ej start Dennis Julin 91 Österhaninge IF Ej start
P13
60 M HÄCK FÖRSÖK 1 1 Petter Hjelmberg 91 Danderyds SK 11.51 F 2 Jesper Eriksson 91 Norrköpings FIK 11.98 F 3 Hampus Carlsson 91 Mälarhöjdens IK 12.25 F 4 Jonathan Jansson 91 Östhammar FI 12.30 F 5 Lars Hårleman 91 Mälarhöjdens IK 12.34 F FÖRSÖK 2 1 Fabian Rosenqvist 91 Norrköpings FIK 10.19 F 2 Love Fältström 91 Hammarby IF 10.26 F 3 Mikael Lindqvist 91 Österhaninge IF 11.22 F Jakob Edén 91 Huddinge AIS Ej start FINAL 2004-02-15 1 Fabian Rosenqvist 91 Norrköpings FIK 10.22 2 Love Fältström 91 Hammarby IF 10.23 3 Mikael Lindqvist 91 Österhaninge IF 11.19 4 Petter Hjelmberg 91 Danderyds SK 11.37 5 Jesper Eriksson 91 Norrköpings FIK 12.00 6 Hampus Carlsson 91 Mälarhöjdens IK 12.09 7 Lars Hårleman 91 Mälarhöjdens IK 12.34 8 Jonathan Jansson 91 Östhammar FI 12.82
P13
HÖJDHOPP 1 Eric Älvebrand 91 Hammarby IF 153 2 Love Fältström 91 Hammarby IF 142 3 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF 142 4 Petter Hjelmberg 91 Danderyds SK 142 5 Erik Odenman 91 Hammarby IF 134 6= Jonas Johansson 91 Norrköpings FIK 129 6= Jonathan Jansson 91 Östhammar FI 129 8 Per Allert 91 Hammarby IF 124 Mikael Lindqvist 91 Österhaninge IF Ej start
P13
STAVHOPP 1 Jonathan Jansson 91 Östhammar FI 235 2 Love Fältström 91 Hammarby IF 205
P13
TRESTEG ZON 1 Fabian Rosenqvist 91 Norrköpings FIK 1080 2 Eric Älvebrand 91 Hammarby IF 1030 1029 3 Love Fältström 91 Hammarby IF 1030 988 4 Marcus Lundquist 91 Rånäs 4H 973 5 Petter Hjelmberg 91 Danderyds SK 972 6 Kenzo Franzén 91 Fredrikshofs FIF 961 7 Erik Odenman 91 Hammarby IF 923 8 Jesper Eriksson 91 Norrköpings FIK 898 9 Hampus Carlsson 91 Mälarhöjdens IK 889 10 Philip Engström 91 Hammarby IF 880 11 Oswald Wiklander 91 Hammarby IF 853 Jakob Edén 91 Huddinge AIS Ej start Jonas Johansson 91 Norrköpings FIK Ej res.
P13
KULA 3,0 KG 1 Fabian Rosenqvist 91 Norrköpings FIK 1188 2 Jonas Johansson 91 Norrköpings FIK 915 3 Christian Adrar 91 IF Linden 884 4 Jesper Eriksson 91 Norrköpings FIK 806 5 Erik Odenman 91 Hammarby IF 781 6 Gustav Karreskog 91 Hammarby IF 705
P12
600 M FINAL 2004-02-15 1 Björn Hedman 92 IF Linden 1.49.88 2 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 1.50.17 3 Jim Moberg 92 Mälarö SOK 1.55.18 4 Jesper Englund 92 Hammarby IF 2.01.18 5 Oscar Axelsson 92 IFK Lidingö 2.01.54 6 Erik Campenhausen 92 Hammarby IF 2.01.56 7 Mattias Skoglund 92 Hanvikens SK 2.02.72 8 Fabian Wetteroth 92 Hammarby IF 2.04.22 9 Max Doyle 92 Hammarby IF 2.07.70 10 Emil Mårtensson 92 Hässelby SK 2.12.07 11 Jonas Blom 92 Huddinge AIS 2.12.36 12 Deniz Nordahl 92 Sundbybergs IK 2.22.58
P12
60 M HÄCK FÖRSÖK 1 1 Björn Hedman 92 IF Linden 10.77 F 2 Hjalmar Torsell 92 Saltsjöbadens IF 10.91 F 3 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 11.35 F 4 Petter Söderberg 92 Saltsjöbadens IF 11.95 F 5 Max Doyle 92 Hammarby IF 12.52 F 6+ Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 12.77 7 Fabian Wetteroth 92 Hammarby IF 12.79 Viktor Eriksson 92 Turebergs FK Ej start FÖRSÖK 2 1 Gustav Lundén 92 Turebergs FK 11.18 F 2 Anton Nilsson 92 Huddinge AIS 11.48 F 3 Alex Karlsson 92 Hammarby IF 11.98 F 4 Tommy Sundborg 92 Hammarby IF 12.53 5 Karl Morén 92 Ingarö IF 12.75 6 Linus Orzolek 92 Mälarhöjdens IK 13.69 Andreas Östling 92 Rånäs 4H Ej start Jacob Adolfsson 92 Sundbybergs IK Ej start FINAL 2004-02-15 1 Björn Hedman 92 IF Linden 10.70 2 Hjalmar Torsell 92 Saltsjöbadens IF 10.83 3 Gustav Lundén 92 Turebergs FK 11.35 4 Petter Söderberg 92 Saltsjöbadens IF 11.42 5 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 11.47 6 Anton Nilsson 92 Huddinge AIS 11.69 Alex Karlsson 92 Hammarby IF Ej start Max Doyle 92 Hammarby IF Ej start
P12
HÖJDHOPP 1 Fredrik Hansson 92 Hanvikens SK 141 2 Matthew Mereman 92 Hanvikens SK 138 3 Gustav Lundén 92 Turebergs FK 138 4 Alex Karlsson 92 Hammarby IF 131 5 Max Doyle 92 Hammarby IF 131 6 Tim Rådberg 92 Sundbybergs IK 131 7 Andreas Östling 92 Rånäs 4H 127 8= Fredrik Hodén 92 Hanvikens SK 122 8= Emil Blomberg 92 IF Triangeln 122 8= Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 122 11 Erik Campenhausen 92 Hammarby IF 122 2= Jesper Englund 92 Hammarby IF 122 2= Hjalmar Torsell 92 Saltsjöbadens IF 122 2= Jacob Adolfsson 92 Sundbybergs IK 122 5= Philip Eliasson 92 Hanvikens SK 117 5= Jonas Blom 92 Huddinge AIS 117 5= Petter Söderberg 92 Saltsjöbadens IF 117 18 Tommy Sundborg 92 Hammarby IF 117 19 Simon Stockling 92 Huddinge AIS 117 Simon Olsson 92 Hammarby IF Ej start Linus Orzolek 92 Mälarhöjdens IK Ej res.
P12
STAVHOPP 1 Erik Kvarnerup 92 Hanvikens SK 205 2 Arwid Koskinen 92 Huddinge AIS 195 3 Andreas Östling 92 Rånäs 4H 185 4 Philip Eliasson 92 Hanvikens SK 185 5 Johan Forsberg 92 IFK Lidingö 185 6 Adrian Rosén 92 IFK Lidingö 175 7 Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 175 8 Johan Magnusson 92 IFK Lidingö 175 Hjalmar Torsell 92 Saltsjöbadens IF Ej res. Petter Söderberg 92 Saltsjöbadens IF Ej res.
P12
TRESTEG ZON 2004-02-15 1 Erik Kvarnerup 92 Hanvikens SK 964 2 Armin Eftekhari 92 Sundbybergs IK 934 3 Jacob Adolfsson 92 Sundbybergs IK 932 4 Kristoffer Persson 92 Tyresö FK 926 5 Karl Morén 92 Ingarö IF 895 6 Erik Campenhausen 92 Hammarby IF 889 7 Tim Rådberg 92 Sundbybergs IK 884 8 Fredrik Hodén 92 Hanvikens SK 869 9 Jesper Englund 92 Hammarby IF 867 10 Hjalmar Torsell 92 Saltsjöbadens IF 865 11 Petter Söderberg 92 Saltsjöbadens IF 864 12 Emil Blomberg 92 IF Triangeln 845 13 Alex Karlsson 92 Hammarby IF 840 14 Fabian Wetteroth 92 Hammarby IF 830 15 Love Ramstedt 92 Hammarby IF 820 16 Joel Ramstedt 92 Hammarby IF 809 17 Deniz Nordahl 92 Sundbybergs IK 773 18 Jonas Blom 92 Huddinge AIS 764 19 Mattias Skoglund 92 Hanvikens SK 734 20 Emil Mårtensson 92 Hässelby SK 682 Simon Stockling 92 Huddinge AIS Ej start Love Ramstedt 92 Hammarby IF Ej start Luca Marazzoni 92 Saltsjöbadens IF Ej start
P12
KULA 3,0 KG 1 Matthew Mereman 92 Hanvikens SK 911 2 Arwid Koskinen 92 Huddinge AIS 883 3 Anton Nilsson 92 Huddinge AIS 809 4 Isak Aronsson 92 Mälarhöjdens IK 756 5 Love Ramstedt 92 Hammarby IF 719 6 Mattias Skoglund 92 Hanvikens SK 676 7 Joel Ramstedt 92 Hammarby IF 671 8 Ruben Hörnqvist 92 Nynäshamns FK 650 9 Deniz Nordahl 92 Sundbybergs IK 617 10 Simon Olsson 92 Hammarby IF 597 11 Linus Orzolek 92 Mälarhöjdens IK 575 12 Simon Stockling 92 Huddinge AIS 569 13 Fredrik Hodén 92 Hanvikens SK 567 14 Emil Mårtensson 92 Hässelby SK 562 Viktor Eriksson 92 Turebergs FK Ej start
P11
600 M FINAL 1 1 Alexander Rosén 93 Turebergs FK 1.58.00 3 2 Hamza Harrami 93 Mälarhöjdens IK 2.01.16 5 3 Alexander Björnberg 93 Huddinge AIS 2.02.94 7 4 Fabian Bernhardsson 93 Mälarhöjdens IK 2.07.27 11 5 Gunnar Odenman 93 Hammarby IF 2.11.17 15 6 Patrik Erman 93 IF Triangeln 2.11.98 16 7 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 2.24.33 17 Leo Lagerkvist 93 Bromma IF Ej start FINAL 2 1 Viktor Björnberg 93 Huddinge AIS 2.02.89 6 2 Christoffer Rydstedt 93 Flens FS 2.05.12 8 3 Niklas Eriksson 93 IFK Lidingö 2.07.31 12 4 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 2.25.24 18 5 Joel Eriksson 93 Mälarhöjdens IK 2.32.07 19 Ruben Thorell 93 Värmdö IF Bröt FINAL 3 1 Albin Sjöblom 93 Hagunda IF Friidr 1.50.22 1 2 Philip Green 93 Hammarby IF 1.56.01 2 3 Joakim Olsson 93 IF Triangeln 1.58.08 4 4 Fredrik Ekstrand 93 Huddinge AIS 2.05.65 9 5 Hugo Bolin 93 Saltsjöbadens IF 2.06.32 10 6 Simon Gramer 93 Hammarby IF 2.10.74 13 7 Felix Holgersson 93 Ingarö IF 2.10.77 14 August Eriksson Brandels 93 Hammarby IF Ej start
P11
60 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Philip Green 93 Hammarby IF 10.56 F 2= Django Giambanco 93 Hammarby IF 10.79 F 2= Axel Kjell 93 Turebergs FK 10.79 F 4 Viktor Björnberg 93 Huddinge AIS 10.95 F 5 Philip Bäck 93 Värmdö IF 11.37 6 Joakim Olsson 93 IF Triangeln 12.25 FÖRSÖK 2 1 Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF 10.36 F 2= Robin Pajus Kjellkvist 93 Linköping GIF 10.99 F 2= Alexander Veem 93 Rånäs 4H 10.99 F 4 Christoffer Rydstedt 93 Flens FS 12.51 5 Simon Gramer 93 Hammarby IF 13.03 6 Fredrik Ekstrand 93 Huddinge AIS 13.24 FÖRSÖK 3 1 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 10.71 F 2 Patrik Erman 93 IF Triangeln 11.81 3 Ruben Thorell 93 Värmdö IF 12.03 4 August Eriksson Brandels 93 Hammarby IF 12.64 5 Joakim Amling 93 Sundbybergs IK 13.05 6 Robin Nordqvist 93 Huddinge AIS 13.51 FÖRSÖK 4 1 Alexander Björnberg 93 Huddinge AIS 11.17 2 Ken Braesch Andersen 93 Hammarby IF 11.80 3 Mattias Åkerström 93 Nynäshamns FK 11.84 4 Leo Lagerkvist 93 Bromma IF 11.85 5 Andreas Lapogian 93 Hammarby IF 12.70 6 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 12.88 7 Joel Eriksson 93 Mälarhöjdens IK 15.00 FINAL 2004-02-15 1 Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF 10.31 2 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 10.40 3 Philip Green 93 Hammarby IF 10.55 4 Django Giambanco 93 Hammarby IF 10.74 5 Alexander Veem 93 Rånäs 4H 10.84 6 Viktor Björnberg 93 Huddinge AIS 10.87 7 Robin Pajus Kjellkvist 93 Linköping GIF 11.01 8 Axel Kjell 93 Turebergs FK 11.21
P11
HÖJDHOPP 1 Philip Bäck 93 Värmdö IF 133 2 Andy Fridén Karlström 93 Huddinge AIS 130 3 Robin Nordqvist 93 Huddinge AIS 130 4 Alexander Veem 93 Rånäs 4H 127 5 Fabian Bernhardsson 93 Mälarhöjdens IK 127 6 Mattias Åkerström 93 Nynäshamns FK 124 7 Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF 124 8 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 120 9 Robin Pajus Kjellkvist 93 Linköping GIF 116 10 Joakim Olsson 93 IF Triangeln 116 1= August Eriksson Brandels 93 Hammarby IF 111 1= Joakim Amling 93 Sundbybergs IK 111 1= Daniel Helg 93 Värmdö IF 111 14 Douglas Wentzel 93 Huddinge AIS 111 15 Felix Sandvik 93 Bromma IF 106 16 Andreas Lapogian 93 Hammarby IF 106 17 Joakim Lindström 93 Rånäs 4H 101 18 Ken Braesch Andersen 93 Hammarby IF 101
P11
TRESTEG ZON 1 Philip Green 93 Hammarby IF 887 2 Robin Tidblad 93 Hammarby IF 874 3 Carl Sténson 93 Huddinge AIS 849 4 Axel Kjell 93 Turebergs FK 829 819 5 Robin Pajus Kjellkvist 93 Linköping GIF 829 809 6 Fabian Bernhardsson 93 Mälarhöjdens IK 814 7 Philip Bäck 93 Värmdö IF 813 8 Jakob Eklöf 95 Tyresö FK 808 9 Andy Fridén Karlström 93 Huddinge AIS 805 10 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 791 11 Gustav Nordqvist 93 Väsby IK 786 781 12 Joakim Olsson 93 IF Triangeln 786 773 13 Robin Nordqvist 93 Huddinge AIS 766 14 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 762 15 Ken Braesch Andersen 93 Hammarby IF 757 16 Adam Richter 93 Sundbybergs IK 754 17 Leo Lagerkvist 93 Bromma IF 739 18 Joakim Amling 93 Sundbybergs IK 733 19 Andreas Lapogian 93 Hammarby IF 705 20 Patrik Erman 93 IF Triangeln 669 Johan Nylander 93 Saltsjöbadens IF Ej start
P11
KULA 2,0 KG 1 Niklas Lindstedt 93 Hässelby SK 963 2 Carl Sténson 93 Huddinge AIS 873 3 Mattias Åkerström 93 Nynäshamns FK 858 4 Markus Gustavsson 93 IFK Lidingö 814 5 Joakim Lindström 93 Rånäs 4H 789 6 Philip Green 93 Hammarby IF 776 7 Alexander Björnberg 93 Huddinge AIS 770 8 Axel Kjell 93 Turebergs FK 752 9 Joel Eriksson 93 Mälarhöjdens IK 676 10 Sven Lundqvist 93 Huddinge AIS 647 11 Ruben Thorell 93 Värmdö IF 631 12 Gunnar Odenman 93 Hammarby IF 628 13 Viktor Björnberg 93 Huddinge AIS 606 14 Simon Gramer 93 Hammarby IF 589 15 Fredrik Ekstrand 93 Huddinge AIS 489 Alexander Veem 93 Rånäs 4H Ej start
P10
400 M FINAL 1 1 Daniel Jonsson 94 Tyresö FK 1.13.40 2 2 Alexander Tived 94 Mälarhöjdens IK 1.19.82 7 3 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 1.24.35 11 4 Stellan Koch 94 Danderyds SK 1.28.99 16 5 Daniel Regefalk 94 Bromma IF 1.31.15 17 Viktor Lydén 94 Hammarby IF Ej start Joel Wallin 94 Upsala IF Ej start Edward Veem 94 Rånäs 4H Ej start FINAL 2 1 Edwin Råsberg 94 Bromma IF 1.11.94 1 2 Niklas Karlsson 94 Mälarö SOK 1.14.22 4 3 Axel Jacobsson 94 IFK Lidingö 1.21.25 8 4 Alexander Wahlgren 94 Täby IS 1.21.94 10 5 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 1.25.29 13 6 Linde Mattsson 94 Hammarby IF 1.31.85 18 7 August Hjertstedt 94 Hammarby IF 1.32.91 20 8 Marcus Nordling 94 Väsby IK 1.34.05 22 FINAL 3 1 Love Regefalk 94 Bromma IF 1.21.91 9 2 Loke Wrennmark 94 Hammarby IF 1.25.24 12 3 Fredrik Ekholm 94 Huddinge AIS 1.26.85 14 4 Erik Björk 94 Danderyds SK 1.28.59 15 5 Joakim Almberger 94 Nynäshamns FK 1.33.53 21 6 Carl Samuelsson 94 Täby IS 1.34.85 23 7 Seedy Mbenga 94 Väsby IK 1.37.76 24 8 Jacob Sköldmark 94 Hammarby IF 1.39.73 25 FINAL 4 1 Anton Nordback 94 Upsala IF 1.14.11 3 2 Philip Örnborg 94 Danderyds SK 1.18.73 5 3 Oscar Wachtmaester 94 IFK Lidingö 1.18.74 6 4 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 1.32.87 19 5 Joel Lundquist 94 Hammarby IF 1.47.33 26 6 Niklas Lindström 94 Rånäs 4H 1.51.33 27 Simon Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr Ej start
P10
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Anton Nordback 94 Upsala IF 7.66 F 2 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 8.06 F 3 Seedy Mbenga 94 Väsby IK 8.11 8,101 Lottad 4 Love Regefalk 94 Bromma IF 8.20 5 Fredrik Ekholm 94 Huddinge AIS 8.28 6 Fredrik Lundqvist 94 Danderyds SK 8.32 7 David Axelsson 94 Hammarby IF 8.48 8 Hampus Pettersson 94 Täby IS 8.50 FÖRSÖK 2 1 Axel Jacobsson 94 IFK Lidingö 8.06 F 2 William Oberg 94 Danderyds SK 8.14 3 Erik Björk 94 Danderyds SK 8.42 4 Philip Örnborg 94 Danderyds SK 8.88 5 Carl Samuelsson 94 Täby IS 9.32 6 Jacob Hörnkvist 94 Nynäshamns FK 9.35 7 Loke Wrennmark 94 Hammarby IF 9.44 Viktor Lydén 94 Hammarby IF Ej start FÖRSÖK 3 1 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 7.75 F 2 Patrik Kamp 94 Bromma IF 8.11 F 8,101 3 Edward Veem 94 Rånäs 4H 8.31 4 Linde Mattsson 94 Hammarby IF 8.76 5 Joakim Almberger 94 Nynäshamns FK 9.40 6 August Hjertstedt 94 Hammarby IF 9.51 7 Fredrik Hamrebjörk 94 Täby IS 11.00 FÖRSÖK 4 1 Oscar Wachtmaester 94 IFK Lidingö 8.07 F 2 Stellan Koch 94 Danderyds SK 8.24 3 Jakob Barketorp Dirke 94 Hammarby IF 9.03 4 Jacob Sköldmark 94 Hammarby IF 9.64 5 Daniel Regefalk 94 Bromma IF 9.77 6 Marcus Nordling 94 Väsby IK 9.97 Joel Wallin 94 Upsala IF Ej start FÖRSÖK 5 1 Alexander Tived 94 Mälarhöjdens IK 7.75 F 2 Simon Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 7.97 F 3 Oskar Ackerberg 94 Sundbybergs IK 8.11 8,106 4 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 9.55 5 Viktor Forsberg 94 Hammarby IF 9.56 6 Niklas Lindström 94 Rånäs 4H 9.95 7 Robin Eljemyr 94 Sundbybergs IK 10.02 Erik Björk 94 Danderyds SK Ej start FINAL 2004-02-15 1 Anton Nordback 94 Upsala IF 7.37 2 Alexander Tived 94 Mälarhöjdens IK 7.60 3 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 7.65 4 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 7.68 5 Simon Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 7.74 6 Patrik Kamp 94 Bromma IF 7.80 7 Oscar Wachtmaester 94 IFK Lidingö 7.93 8 Axel Jacobsson 94 IFK Lidingö 8.14
P10
LÄNGDHOPP ZON 1 Edwin Råsberg 94 Bromma IF 449 2 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 400 3 Simon Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 396 4 Patrik Kamp 94 Bromma IF 392 5 Anton Nordback 94 Upsala IF 391 6 Stellan Koch 94 Danderyds SK 376 7 Daniel Jonsson 94 Tyresö FK 367 8 Axel Jacobsson 94 IFK Lidingö 364 9 Alexander Wahlgren 94 Täby IS 361 10 Adam Lindh 94 IFK Lidingö 357 11 Seedy Mbenga 94 Väsby IK 354 12 Oskar Ackerberg 94 Sundbybergs IK 353 13 Fredrik Ekholm 94 Huddinge AIS 343 14 Hampus Pettersson 94 Täby IS 343 15 Alexander Tived 94 Mälarhöjdens IK 339 16 Fredrik Lundqvist 94 Danderyds SK 338 17 David Adolfsson 94 Sundbybergs IK 324 320 18 William Oberg 94 Danderyds SK 324 319 19 Oscar Wachtmaester 94 IFK Lidingö 321 319 20 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 321 317, 313 21 Philip Örnborg 94 Danderyds SK 321 317, 310 22 Love Regefalk 94 Bromma IF 320 23 Isak Leima 94 IF Skade 319 24 Andreas Andreu 94 Huddinge AIS 308 25 Linde Mattsson 94 Hammarby IF 307 305 26 David Axelsson 94 Hammarby IF 307 300 27 Erik Björk 94 Danderyds SK 299 28 Carl Samuelsson 94 Täby IS 298 29 Loke Wrennmark 94 Hammarby IF 292 291 30 Jacob Sköldmark 94 Hammarby IF 292 271 31 August Hjertstedt 94 Hammarby IF 291 32 Jakob Barketorp Dirke 94 Hammarby IF 287 33 Marcus Nordling 94 Väsby IK 277 34 Joel Lundquist 94 Hammarby IF 264 35 Daniel Regefalk 94 Bromma IF 258 36 Viktor Forsberg 94 Hammarby IF 257 255 37 Oscar Westlen 94 Mälarhöjdens IK 257 162 38 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 255 39 Fredrik Hamrebjörk 94 Täby IS 247 40 Emil Jacobsen 94 Huddinge AIS 245 41 Love Sedell 94 Hammarby IF 237 42 Viktor Lydén 94 Hammarby IF 234 43 Magnus Granér 94 Väsby IK 203 44 Niklas Lindström 94 Rånäs 4H 191 Joel Wallin 94 Upsala IF Ej start Edward Veem 94 Rånäs 4H Ej start
P10
KULA 2,0 KG 1 Simon Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 874 2 Erik Björk 94 Danderyds SK 718 3 Philip Örnborg 94 Danderyds SK 685 4 Joakim Almberger 94 Nynäshamns FK 681 5 Alexis Kousis 94 Huddinge AIS 661 6 Robin Eljemyr 94 Sundbybergs IK 641 7 Fredrik Ekholm 94 Huddinge AIS 604 8 Jakob Barketorp Dirke 94 Hammarby IF 601 9 Jonathan Wulff 94 Hammarby IF 598 10 Isak Leima 94 IF Skade 592 11 Love Sedell 94 Hammarby IF 583 12 Stellan Koch 94 Danderyds SK 582 13 Fredrik Albinsson 94 Huddinge AIS 573 14 Linde Mattsson 94 Hammarby IF 567 559 15 Viktor Forsberg 94 Hammarby IF 567 498 16 Daniel Regefalk 94 Bromma IF 566 17 Fredrik Lundqvist 94 Danderyds SK 560 543 18 Anton Nordback 94 Upsala IF 560 502 19 Andreas Andreu 94 Huddinge AIS 552 20 Love Regefalk 94 Bromma IF 536 21 Joel Lundquist 94 Hammarby IF 524 22 William Oberg 94 Danderyds SK 522 23 David Adolfsson 94 Sundbybergs IK 511 24 Loke Wrennmark 94 Hammarby IF 506 492 25 Magnus Granér 94 Väsby IK 506 X 26 Oscar Westlen 94 Mälarhöjdens IK 486 27 Jacob Hörnkvist 94 Nynäshamns FK 476 476 28 Oskar Magnusson 94 Hammarby IF 476 435 29 Hampus Pettersson 94 Täby IS 466 30 Emil Jacobsen 94 Huddinge AIS 463 31 Viktor Lydén 94 Hammarby IF 447 32 Alexander Wahlgren 94 Täby IS 418 33 Fredrik Hamrebjörk 94 Täby IS 325 Joel Wallin 94 Upsala IF Ej start Edward Veem 94 Rånäs 4H Ej start
P9
400 M FINAL 1 1 Viktor Bergstedt 95 Bromma IF 1.22.07 5 2 August Johansson 95 Hammarby IF 1.24.48 11 3 Jonas Stubenruss 95 IF Linden 1.30.69 18 4 Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF 1.30.73 19 5 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 1.36.17 26 6 Joakim Stålbalk 95 Sundbybergs IK 1.42.44 33 7 Fredrik Schalling 95 Täby IS 1.44.23 34 FINAL 2 1 Tom Christensen 95 Danderyds SK 1.22.00 4 2 Fredrik Bergman 95 IFK Lidingö 1.22.40 6 3 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 1.22.86 7 4 Ludvig Kågemar Lidell 95 Sundbybergs IK 1.27.44 14 5 Oliver Tidblad 95 Hammarby IF 1.28.34 15 6 Michael Chlebek 95 Väsby IK 1.35.33 25 7 Axel Börjesson 95 Hammarby IF 1.36.59 28 8 Lucas Frisk 95 Hanvikens SK 1.39.29 31 FINAL 3 1 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 1.19.52 3 2 Andreas Eldh 95 Turebergs FK 1.25.26 12 3 Arvid Öhrn Björkvall 95 Mälarhöjdens IK 1.29.51 16 4 Albin Berglund 95 Hammarby IF 1.30.69 17 5 Christoffer Fagerström 95 Hammarby IF 1.32.85 21 6 Axel Rönnberg 95 Huddinge AIS 1.39.74 32 7 Måns Hellgren 95 Hammarby IF 1.50.07 35 Olle Ström 95 Hammarby IF Ej start FINAL 4 1 David Sjöblom 95 Hagunda IF Friidr 1.12.85 2 2 Calle Muskovaara 95 Huddinge AIS 1.23.62 8 3 Jacob Ewertz 95 Hammarby IF 1.23.81 9 4 Emil Hansson 95 Mälarhöjdens IK 1.23.89 10 5 Robert Green 95 Hammarby IF 1.26.18 13 6 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 1.34.62 23 7 Gustav Roll 95 Turebergs FK 1.34.99 24 Alexander Holm 95 Hammarby IF Bröt FINAL 5 1 Erik Kojer Ivars 95 Mälarhöjdens IK 1.11.72 1 2 Viktor Lindelöw 95 Hammarby IF 1.31.90 20 3 Erik Andrén 95 Huddinge AIS 1.34.24 22 4 Gabriel Heen 95 Huddinge AIS 1.36.19 27 5 Andreas Winqvist 95 Hammarby IF 1.37.30 29 6 Jacob Nilsson 95 Hammarby IF 1.38.48 30 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK Ej start Jakob Eklöf 95 Tyresö FK Ej start
P9
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Jacob Ewertz 95 Hammarby IF 8.83 2 Tom Christensen 95 Danderyds SK 8.83 3 Calle Muskovaara 95 Huddinge AIS 8.84 4 Ludvig Kågemar Lidell 95 Sundbybergs IK 9.02 5 Robert Green 95 Hammarby IF 9.22 6 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 9.51 7 Kevin Engberg 95 Täby IS 9.88 8 Erik Stafborn 95 Mälarhöjdens IK 9.90 FÖRSÖK 2 1 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 8.28 F 2 Alexander Holm 95 Hammarby IF 8.46 F 3 Viktor Lindelöw 95 Hammarby IF 8.96 4 Michael Chlebek 95 Väsby IK 9.09 5 Jacob Nilsson 95 Hammarby IF 9.43 6 Erik Andrén 95 Huddinge AIS 9.45 7 Gustav Roll 95 Turebergs FK 9.85 FÖRSÖK 3 1 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 8.70 F 2 Kevin Lidman 95 Huddinge AIS 8.96 3 Gabriel Heen 95 Huddinge AIS 9.04 4 Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF 9.24 5 Andreas Winqvist 95 Hammarby IF 9.43 6 Alexander Persson 95 Tyresö FK 9.72 7 Oskar Larsson 95 IF Skade 9.77 FÖRSÖK 4 1 Jakob Eklöf 95 Tyresö FK 8.11 F 2 Erik Kojer Ivars 95 Mälarhöjdens IK 8.25 F 3 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 8.44 F 4 August Johansson 95 Hammarby IF 8.73 5 Oliver Tidblad 95 Hammarby IF 9.02 6 Lucas Frisk 95 Hanvikens SK 10.15 FÖRSÖK 5 1 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 7.68 F 2 Olle Ström 95 Hammarby IF 8.44 F 3 Axel Rönnberg 95 Huddinge AIS 9.22 4 Christoffer Fagerström 95 Hammarby IF 10.12 5 Fredrik Schalling 95 Täby IS 10.34 6 Joakim Stålbalk 95 Sundbybergs IK 10.58 FINAL 2004-02-15 1 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 7.66 2 Jakob Eklöf 95 Tyresö FK 7.72 3 Erik Kojer Ivars 95 Mälarhöjdens IK 7.94 4 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 7.95 5 Olle Ström 95 Hammarby IF 8.28 6 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 8.38 7 Alexander Holm 95 Hammarby IF 8.63 8 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 8.68
P9
LÄNGDHOPP ZON 1 Jakob Eklöf 95 Tyresö FK 385 2 Viktor Bergstedt 95 Bromma IF 384 3 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 375 4 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 367 5 David Sjöblom 95 Hagunda IF Friidr 358 6 Robert Green 95 Hammarby IF 357 7 Oskar Larsson 95 IF Skade 342 8 Olle Ström 95 Hammarby IF 335 9 Alexander Holm 95 Hammarby IF 334 10 Jacob Ewertz 95 Hammarby IF 325 11 Fredrik Bergman 95 IFK Lidingö 322 12 Tom Christensen 95 Danderyds SK 318 311 13 Viktor Madenteg 95 Hammarby IF 318 266 14 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 315 15 August Johansson 95 Hammarby IF 314 16 Oliver Tidblad 95 Hammarby IF 312 17 Albin Berglund 95 Hammarby IF 311 18 Alexander Persson 95 Tyresö FK 310 19 Jonatan Lindholm 95 Hammarby IF 307 20 Axel Rönnberg 95 Huddinge AIS 305 21 Michael Chlebek 95 Väsby IK 304 22 Jonas Stubenruss 95 IF Linden 303 23 Gabriel Heen 95 Huddinge AIS 298 24 Andreas Eldh 95 Turebergs FK 296 25 Arvid Öhrn Björkvall 95 Mälarhöjdens IK 284 26 Gustav Roll 95 Turebergs FK 283 27 Erik Stafborn 95 Mälarhöjdens IK 278 28 Christoffer Fagerström 95 Hammarby IF 276 29 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 272 30 Måns Hellgren 95 Hammarby IF 269 31 Viktor Lindelöw 95 Hammarby IF 263 32 Erik Andrén 95 Huddinge AIS 253 251 33 Andreas Winqvist 95 Hammarby IF 253 209 34 Hampus Söderhäll 95 Hammarby IF 252 35 Jacob Nilsson 95 Hammarby IF 251 36 Calle Muskovaara 95 Huddinge AIS 249 37 Fredrik Schalling 95 Täby IS 236 38 Eric Bäck 95 Värmdö IF 233 39 Kevin Engberg 95 Täby IS 220 40 Peter Jonsson 95 Täby IS 208 41 Erik Bristrand 95 Hammarby IF 196
P9
KULA 2,0 KG 1 Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 694 2 Olle Ström 95 Hammarby IF 666 3 Ludvig Edén 95 Huddinge AIS 652 4 Alexander Persson 95 Tyresö FK 619 5 Alexander Holm 95 Hammarby IF 611 607 6 Jacob Borssén 95 Huddinge AIS 611 593 7 Gabriel Heen 95 Huddinge AIS 601 8 Jakob Eklöf 95 Tyresö FK 598 9 Oskar Larsson 95 IF Skade 586 10 August Johansson 95 Hammarby IF 571 11 Viktor Bergstedt 95 Bromma IF 540 12 Robert Green 95 Hammarby IF 524 13 Hampus Söderhäll 95 Hammarby IF 513 14 Tom Christensen 95 Danderyds SK 511 15 Erik Kojer Ivars 95 Mälarhöjdens IK 486 16 Arvid Öhrn Björkvall 95 Mälarhöjdens IK 480 17 Lucas Frisk 95 Hanvikens SK 477 18 Eric Bäck 95 Värmdö IF 471 19 Jacob Nilsson 95 Hammarby IF 465 20 Fredrik Schalling 95 Täby IS 455 21 Kevin Engberg 95 Täby IS 449 22 Måns Hellgren 95 Hammarby IF 440 23 Sebastian Engström 95 Huddinge AIS 424 24 Viktor Lindelöw 95 Hammarby IF 413 25 Erik Andrén 95 Huddinge AIS 395 26 Erik Bristrand 95 Hammarby IF 369 27 Peter Jonsson 95 Täby IS 327
P8
400 M FINAL 1 1 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 1.27.90 1 2 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 1.36.64 14 3 Henrik Lind 96 IFK Lidingö 1.36.72 15 4 Fredrik Larsson 96 Huddinge AIS 1.40.54 21 5 Ruben Modig 96 Hammarby IF 1.55.60 30 6 Theodor Lav 96 Hammarby IF 1.59.22 33 Allan Saifi 96 Hammarby IF Ej start Kalle Ljungdahl 96 Hammarby IF Ej start FINAL 2 1 Axel Sherlock 96 Väsby IK 1.32.59 7 2 Rasmus Bergman 96 Sundbybergs IK 1.35.48 11 3 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 1.35.83 12 4 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 1.37.78 17 5 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 1.38.61 18 6 Andreas Movin 96 Hammarby IF 1.41.83 23 7 Hampus Thysell 96 Huddinge AIS 1.55.89 31= Erik Hjalmarsson 96 Hammarby IF Ej start FINAL 3 1 Emil Nordback 96 Upsala IF 1.28.83 2 2 Dennis Oberg 96 Danderyds SK 1.31.76 5 3 Olle Sandström 96 Hammarby IF 1.36.98 16 4 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 1.45.13 25 5 Håkan Edholm 96 Huddinge AIS 1.47.58 27 6 Arvid Hjorth 96 Huddinge AIS 1.55.89 31= Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF Ej start Linnea Lidbeck 95 Hammarby IF Ej start FINAL 4 1 Martin Wallin 96 Huddinge AIS 1.31.44 4 2 Carl Wahlstedt 96 Huddinge AIS 1.32.47 6 3 Albin Östberg 96 Hammarby IF 1.34.08 8 4 Isak Wallin 96 Upsala IF 1.34.65 9 5 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 1.34.71 10 Arvid Kraft 96 Hammarby IF Bröt Pontus Cedervall Högberg 96 Hammarby IF Ej start FINAL 5 1 Tarek Kadric 97 IF Skade 1.30.38 3 2 Charlie Granath 96 Hammarby IF 1.36.60 13 3 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 1.40.17 19 4 Robin Carlsten 96 Hammarby IF 1.40.46 20 5 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 1.41.51 22 6 Josef Bergström 96 Upsala IF 1.42.49 24 7 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 1.47.08 26 8 Erik Hjalmarsson 96 Hammarby IF 1.48.08 28 9 John Hedman 96 Hammarby IF 1.48.08 29 Buster Wärn 96 Hammarby IF Bröt
P8
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 9.22 2 Rasmus Bergman 96 Sundbybergs IK 9.47 3 William Eljemyr 96 Sundbybergs IK 9.81 4 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 10.10 5 Henrik Lind 96 IFK Lidingö 10.22 6 Andreas Movin 96 Hammarby IF 10.59 7 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 10.95 8 Ruben Modig 96 Hammarby IF 11.08 FÖRSÖK 2 1 Axel Sherlock 96 Väsby IK 8.95 F 2 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 9.62 3 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 10.31 4 Andreas Thorsén 96 Sundbybergs IK 10.38 5 Ramón Navarro Martttinen 96 Tullinge-Tumba FF 10.59 6 Joel Gregorsson 96 Hammarby IF 10.70 7 Theodor Lav 96 Hammarby IF 13.33 FÖRSÖK 3 1 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 8.66 F 2 Charlie Granath 96 Hammarby IF 8.66 F 3 Benjamin Hedberg 96 Sundbybergs IK 8.69 F 4 Bill Gustafsson 96 Hammarby IF 9.02 5 Gustav Kjell 96 Turebergs FK 9.39 6 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 9.63 7 Dennis Oberg 96 Danderyds SK 9.67 8 Arvid Kraft 96 Hammarby IF 10.87 FÖRSÖK 4 1 Emil Nordback 96 Upsala IF 8.63 F 2 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 8.93 F 3 Fredrik Larsson 96 Huddinge AIS 9.34 4 Kalle Ljungdahl 96 Hammarby IF 10.40 5 Albin Östberg 96 Hammarby IF 10.47 6 Christoffer Sommar 96 Sundbybergs IK 10.80 7 Allan Saifi 96 Hammarby IF 11.07 8 Buster Wärn 96 Hammarby IF 11.72 FÖRSÖK 5 1 Olle Sandström 96 Hammarby IF 9.14 2 Isak Wallin 96 Upsala IF 9.16 3 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 10.19 4 Erik Hjalmarsson 96 Hammarby IF 10.28 5 Mikael Oostindier 96 Sundbybergs IK 10.44 6 Kevin Wahlstedt 96 Huddinge AIS 10.84 7 Robin Carlsten 96 Hammarby IF 12.01 Charlie Granath 96 Hammarby IF Ej start FÖRSÖK 6 1 Martin Wallin 96 Huddinge AIS 8.74 F 2 Tarek Kadric 97 IF Skade 8.85 F 3 Josef Bergström 96 Upsala IF 9.66 4 Pontus Orlebäck 96 Sundbybergs IK 9.73 5 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 9.82 6 Håkan Edholm 96 Huddinge AIS 10.45 7 Pontus Cedervall Högberg 96 Hammarby IF 11.14 FINAL 2004-02-15 1 Charlie Granath 96 Hammarby IF 8.37 2 Martin Wallin 96 Huddinge AIS 8.42 3 Axel Sherlock 96 Väsby IK 8.54 4 Benjamin Hedberg 96 Sundbybergs IK 8.60 5 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 8.62 6 Emil Nordback 96 Upsala IF 8.63 7 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 8.85 8 Tarek Kadric 97 IF Skade 9.00
P8
LÄNGDHOPP ZON 1 Gustav Kjell 96 Turebergs FK 304 2 Felix Kollin 96 Vallentuna FIK 299 3 Charlie Granath 96 Hammarby IF 294 4 Tarek Kadric 97 IF Skade 291 5 Emil Nordback 96 Upsala IF 288 6 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 285 7 Josef Bergström 96 Upsala IF 284 8 Martin Wallin 96 Huddinge AIS 282 9 Benjamin Hedberg 96 Sundbybergs IK 274 10 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 273 11 Ramón Navarro Martttinen 96 Tullinge-Tumba FF 270 12 Rasmus Bergman 96 Sundbybergs IK 267 13 Fredrik Larsson 96 Huddinge AIS 266 14 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 264 15 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 262 16 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 258 17 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 255 18 Olle Sandström 96 Hammarby IF 252 19 Andreas Thorsén 96 Sundbybergs IK 251 20 Gustav Magnusson 96 Hammarby IF 250 21 Albin Östberg 96 Hammarby IF 249 22 Erik Hjalmarsson 96 Hammarby IF 248 23 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 246 24 Allan Saifi 96 Hammarby IF 244 25 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 243 26 Dennis Oberg 96 Danderyds SK 238 28 Joel Gregorsson 96 Hammarby IF 232 28 Robin Carlsten 96 Hammarby IF 236 29 Pontus Orlebäck 96 Sundbybergs IK 230 221 30 Håkan Edholm 96 Huddinge AIS 230 212 31 Christoffer Sommar 96 Sundbybergs IK 227 32 Arvid Hjorth 96 Huddinge AIS 217 33 Andreas Movin 96 Hammarby IF 215 213 34 Mikael Oostindier 96 Sundbybergs IK 215 187 35 Hampus Thysell 96 Huddinge AIS 214 36 Buster Wärn 96 Hammarby IF 207 37 Gustav Pettersson 96 Hammarby IF 204 38 Pontus Cedervall Högberg 96 Hammarby IF 202 39 Johan Granér 96 Väsby IK 200 40 Kalle Ljungdahl 96 Hammarby IF 186 41 Ruben Modig 96 Hammarby IF 177 42 John Hedman 96 Hammarby IF 176 43 Theodor Lav 96 Hammarby IF 166 44 Arvid Kraft 96 Hammarby IF 152 Isak Wallin 96 Upsala IF Ej start
P8
KULA 2,0 KG 1 Bill Gustafsson 96 Hammarby IF 598 2 Olle Sandström 96 Hammarby IF 536 3 Charlie Granath 96 Hammarby IF 478 4 Love Ärnbäck Ferm 96 Hammarby IF 470 5 Carl Wahlstedt 96 Huddinge AIS 465 6 William Eljemyr 96 Sundbybergs IK 458 7 Johan Olofsson 96 Hammarby IF 456 8 Gustav Ljungqvist 96 Hammarby IF 455 9 Isak Wallin 96 Upsala IF 435 10 Eric Hacksell 96 Hammarby IF 421 11 Ludvig Frykholm 96 Hammarby IF 417 12 Dimitri Dimitriadis 96 Huddinge AIS 411 13 Albin Östberg 96 Hammarby IF 406 14 Erik Hjalmarsson 96 Hammarby IF 398 15 Martin Wallin 96 Huddinge AIS 391 16 Emil Nordback 96 Upsala IF 389 17 Josef Bergström 96 Upsala IF 385 18 Robin Carlsten 96 Hammarby IF 365 19 Andreas Movin 96 Hammarby IF 356 20 Dennis Oberg 96 Danderyds SK 355 21 Artur Grönlund 96 Hammarby IF 329 325 22 Håkan Edholm 96 Huddinge AIS 329 307 23 Zakarias Hallstedt 96 Hammarby IF 328 24 Gustav Pettersson 96 Hammarby IF 322 25 Ruben Modig 96 Hammarby IF 281 26 Arvid Kraft 96 Hammarby IF 276 27 Buster Wärn 96 Hammarby IF 264 28 Theodor Lav 96 Hammarby IF 196 29 Pontus Cedervall Högberg 96 Hammarby IF 141 Kalle Ljungdahl 96 Hammarby IF Ej start Fredrik Larsson 96 Huddinge AIS Ej start
F15
200 M FINAL 1 1 Josefin Jansson 89 Östhammar FI 28.96 11 2 Camilla Göth 90 Hammarby IF 30.48 22 3 Emilie Utterström 90 Hammarby IF 31.33 24 FINAL 2 1 Linn Göth 90 Hammarby IF 28.84 10 2 Katharina Fryers Hellqvi 89 Hammarby IF 29.73 17 3 Emma Myresten 90 Mälarhöjdens IK 32.50 27 Sofia Carls 90 Hammarby IF Ej start FINAL 3 1 Sophia Ångström 90 Huddinge AIS 29.45 15 2 Therese Kollin 90 Täby IS 30.04 20 3 Louise Larsson 90 Hammarby IF 32.17 26 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF Ej start FINAL 4 1 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF 28.54 8 2 Linnéa Djurling 90 IFK Tumba 29.96 19 3 Annelie Ljungqvist 90 Hammarby IF 30.42 21 4 Ulrika Sjöberg 90 Ingarö IF 30.91 23 FINAL 5 1 Kajsa Kaufelt 90 Rånäs 4H 29.00 12 2 Anna Björneman 89 Södertälje IF 29.36 14 3 Josefine Sollén 89 Södertälje IF 29.54 16 4 Emma Josefsson Malmström 90 Hammarby IF 31.60 25 FINAL 6 1 Frida Linde 90 Solna FK 27.98 5 2 Elsa Hannar 89 IFK Lidingö 28.80 9 3 Patricia Johansson 90 Österhaninge IF 29.01 13 4 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF 29.88 18 FINAL 7 1 Elin Spetz 90 Södertälje IF 27.96 4 2 Kristina Eriksson 89 Rånäs 4H 28.07 6 3 Sofia Hellberg Jonsén 89 Hammarby IF 28.20 7 FINAL 8 1 Gladys Bamane 89 Spårvägens FK 26.52 1 2 Ellinor Rosenqvist 89 Norrköpings FIK 26.65 2 3 Mimmi Rönn 89 Turebergs FK 27.88 3
F15
1000 M FINAL 2004-02-15 1 Hanna Keiser 89 Enhörna IF 3.08.74 2 Ida Wervijst 89 Upsala IF 3.13.70 3 Klara Badinson 90 Boo IF 3.14.52 4 Elsa Hannar 89 IFK Lidingö 3.18.95 5 Linnea Lord 89 Hammarby IF 3.22.18 6 Elin Pöllänen 90 Hässelby SK 3.45.00 Emmy Koskinen 89 Enhörna IF Ej start Josefine Koskinen 89 Enhörna IF Ej start
F15
60 M HÄCK FÖRSÖK 1 1 Ellinor Rosenqvist 89 Norrköpings FIK 9.39 F 2 Kristina Eriksson 89 Rånäs 4H 9.93 F 3 Sofia Carls 90 Hammarby IF 10.08 F 4 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF 10.17 F 5 Sofie Leima 90 IF Skade 10.55 F 6 Linn Göth 90 Hammarby IF 10.65 F 7 Therese Kollin 90 Täby IS 10.65 8 Camilla Göth 90 Hammarby IF 10.95 FÖRSÖK 2 1 Josefin Jansson 89 Östhammar FI 10.33 F 2 Victoria Johansson 90 Norrköpings FIK 10.41 F 3 Sophia Ångström 90 Huddinge AIS 10.81 4 Kajsa Kaufelt 90 Rånäs 4H 11.08 5 Emilie Utterström 90 Hammarby IF 11.24 6 Ella Mattsson 90 Hammarby IF 11.94 7 Jessica Nalin 90 Hässelby SK 12.85 8 Patricia Johansson 90 Österhaninge IF 28.65 FINAL 2004-02-15 1 Ellinor Rosenqvist 89 Norrköpings FIK 9.41 2 Kristina Eriksson 89 Rånäs 4H 9.68 3 Sofia Carls 90 Hammarby IF 10.00 4 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF 10.10 5 Sofie Leima 90 IF Skade 10.18 6 Josefin Jansson 89 Östhammar FI 10.43 7 Victoria Johansson 90 Norrköpings FIK 10.48 8 Linn Göth 90 Hammarby IF 10.57
F15
STAVHOPP 1 Moa Thorstensson 90 Spårvägens FK 263 2 Frida Viklund 90 Bromma IF 253 3 Jessica Nalin 90 Hässelby SK 213 4 Therese Kollin 90 Täby IS 183 5 Yasmine Granlind 90 Järva FK 183
F15
LÄNGDHOPP 1 Kristina Eriksson 89 Rånäs 4H 512 2 Ellinor Rosenqvist 89 Norrköpings FIK 511 3 Sandra Höckerstrand 89 Solna FK 491 4 Petra Larsson 90 IF Skade 479 479 5 Sofia Carls 90 Hammarby IF 479 476 6 Katharina Fryers Hellqvi 89 Hammarby IF 475 7 Frida Linde 90 Solna FK 468 8 Sofie Leima 90 IF Skade 456 9 Sara Carlsson Odell 89 Hammarby IF 447 10 Therese Kollin 90 Täby IS 443 11 Josefin Jansson 89 Östhammar FI 439 12 Emma Wallin 90 Kungsängens SK 437 13 Linn Göth 90 Hammarby IF 433 14 Sofia Hellberg Jonsén 89 Hammarby IF 428 15 Camilla Göth 90 Hammarby IF 419 16 Annelie Ljungqvist 90 Hammarby IF 418 401 17 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF 418 x 18 Linnéa Djurling 90 IFK Tumba 401 19 Kajsa Kaufelt 90 Rånäs 4H 396 20 Tasmiah Akhter 90 Huddinge AIS 386 21 Ella Mattsson 90 Hammarby IF 385 22 Ulrika Sjöberg 90 Ingarö IF 382 23 Elin Pöllänen 90 Hässelby SK 381
F15
KULA 3,0 KG 1 Victoria Johansson 90 Norrköpings FIK 1141 2 Emma Wallin 90 Kungsängens SK 1105 3 Linda Drougge 90 Rånäs 4H 955 4 Louise Johansson 90 Södertälje IF 915 5 Nike Hermans 90 Huddinge AIS 896 6 Gabriella Görhed 90 Hammarby IF 887 7 Kristina Eriksson 89 Rånäs 4H 881 8 Emma Josefsson Malmström 90 Hammarby IF 827 9 Stina Hammar 90 Västerås FK 822 10 Ella Mattsson 90 Hammarby IF 765 11 Jessica Nalin 90 Hässelby SK 734
F13
600 M FINAL 1 1 Evelina Nicolsson 91 Huddinge AIS 1.49.16 2 2 Emma Hålldin 91 Ärla IF 1.53.13 3 3 Josephine Ekholm 91 Hammarby IF 1.55.85 5 4 Johanna Lord 91 Hammarby IF 1.57.30 8 5 Linda Ljubisavljevic 91 Värmdö IF 2.00.14 14 6 Sophia Björk 91 Hammarby IF 2.00.89 15 7 Matilda Frykengård 91 Mälarhöjdens IK 2.02.58 17 8 Linde Sedell 91 Hammarby IF 2.06.56 20 9 Nejra Kadric 91 IF Skade 2.09.48 21 FINAL 2 1 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS 1.55.50 4 2 Sara Karlsson 91 Hammarby IF 1.56.54 6 3 Julia Appeldahl 91 Kungsängens SK 1.56.69 7 4 Matilda Andersson 91 Rånäs 4H 1.57.90 10 5 Fanny Lindberger 91 Huddinge AIS 1.58.37 11 6 Madeleine Sundström 91 Upsala IF 1.59.92 13 Jenni Gårdstedt 91 Hammarby IF Bröt Zoe Primus 91 Mälarhöjdens IK Bröt FINAL 3 1 Vanessa Westerfelt 91 Fredrikshofs FIF 1.45.84 1 2 Charlotte Lanfelt 91 Huddinge AIS 1.57.52 9 3 Jaqueline Olsson 91 Rånäs 4H 1.59.75 12 4 Madeleine Nilsson 91 Valbo AIF 2.01.40 16 5 Malin Lundin Sahlberg 91 Mälarhöjdens IK 2.04.88 18 6 Sofia Molin 91 Hammarby IF 2.06.23 19 7 Julia Lätt 91 Hammarby IF 2.11.78 22 8 Linda Nilsson 91 IF Skade 2.23.86 23
F13
60 M HÄCK FÖRSÖK 1 1 Ulrika Jacobsson 91 Hammarby IF 10.98 F 2 Madeleine Nilsson 91 Valbo AIF 11.43 F 3 Sofie Taylor 91 Hammarby IF 11.47 F 4 Li Qvistbergh 91 Mälarhöjdens IK 11.53 F 5 Josephine Ekholm 91 Hammarby IF 11.81 6 Emma Hålldin 91 Ärla IF 12.05 7 Anna Söderström 91 Hammarby IF 12.30 8 Malin Lundin Sahlberg 91 Mälarhöjdens IK 12.42 FÖRSÖK 2 1 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 10.75 F 2 Sandra Allerhed 91 Ärla IF 10.77 F 3 Vanessa Westerfelt 91 Fredrikshofs FIF 11.39 F 4 Charlotte Lanfelt 91 Huddinge AIS 11.64 F 5 Matilda Andersson 91 Rånäs 4H 11.77 6 Johanna Jansson 91 Rånäs 4H 12.63 7 Julia Andersson 91 Hammarby IF 13.38 8 Micaela Björkman 91 IF Triangeln 13.39 FINAL 2004-02-15 1 Ulrika Jacobsson 91 Hammarby IF 10.46 2 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 10.77 3 Sandra Allerhed 91 Ärla IF 10.85 4 Sofie Taylor 91 Hammarby IF 11.07 5 Madeleine Nilsson 91 Valbo AIF 11.42 6 Vanessa Westerfelt 91 Fredrikshofs FIF 11.44 7 Charlotte Lanfelt 91 Huddinge AIS 11.56 Li Qvistbergh 91 Mälarhöjdens IK Ej start
F13
HÖJDHOPP 1 Zoe Primus 91 Mälarhöjdens IK 146 2 Malin Lundin Sahlberg 91 Mälarhöjdens IK 137 3 Tea Shehu 91 Saltsjöbadens IF 134 4 Amanda Skytt 91 Upsala IF 134 5 Li Qvistbergh 91 Mälarhöjdens IK 134 6 Anna Söderström 91 Hammarby IF 134 7= Linnéa Pira 91 IF Skade 131 7= Sofia Masrour 91 Spårvägens FK 131 9 Mikaela Dunberg 91 IFK Lidingö 127 10 Nejra Kadric 91 IF Skade 127 11 Filippa Gille 91 Hammarby IF 127 12 Jenny Antonsson 91 Ärla IF 127 13 Sara Martinsson 91 Hammarby IF 122 14 Matilda Frykengård 91 Mälarhöjdens IK 122 15 Amanda Sochon 91 Hammarby IF 117 16 Linda Nilsson 91 IF Skade 117 17 Sara Karlsson 91 Hammarby IF 117 18 Sofia Eriksson 91 Hammarby IF 112 19 Sofia Molin 91 Hammarby IF 112 Linde Sedell 91 Hammarby IF Ej res. Micaela Björkman 91 IF Triangeln Ej res.
F13
STAVHOPP 1 Linnéa Pira 91 IF Skade 185 2 Jenny Antonsson 91 Ärla IF 185 3 Sandra Allerhed 91 Ärla IF 175
F13
TRESTEG ZON 1 Emma Hålldin 91 Ärla IF 986 2 Vanessa Westerfelt 91 Fredrikshofs FIF 968 3 Jenny Antonsson 91 Ärla IF 960 4 Filippa Gille 91 Hammarby IF 957 5 Sofie Taylor 91 Hammarby IF 948 6 Madeleine Nilsson 91 Valbo AIF 927 7 Ulrika Jacobsson 91 Hammarby IF 923 919 8 Evelina Nicolsson 91 Huddinge AIS 923 909 9 Charlotte Lanfelt 91 Huddinge AIS 910 10 Josephine Ekholm 91 Hammarby IF 903 11 Li Qvistbergh 91 Mälarhöjdens IK 900 12 Madeleine Sundström 91 Upsala IF 881 13 Sofia Eriksson 91 Hammarby IF 879 14 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 859 823 15 Sara Martinsson 91 Hammarby IF 859 808 16 Anna Bristrand 91 Hammarby IF 852 17 Amanda Sochon 91 Hammarby IF 840 18 Anna Söderström 91 Hammarby IF 839 19 Fanny Lindberger 91 Huddinge AIS 835 20 Zoe Primus 91 Mälarhöjdens IK 820 21 Julia Andersson 91 Hammarby IF 794 22 Amanda Skytt 91 Upsala IF 787 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS Ej start
F13
KULA 2,0 KG 1 Sandra Allerhed 91 Ärla IF 953 2 Linnéa Pira 91 IF Skade 926 3 Anna-Lisa Lundqvist 91 Huddinge AIS 863 4 Linnéa Nyström 91 Hammarby IF 857 5 Caroline Ekblad 91 Huddinge AIS 841 6 Hanna Sjölander 91 IF Linden 795 7 Fanny Lindberger 91 Huddinge AIS 755 8 Sara Martinsson 91 Hammarby IF 735 9 Amanda Skytt 91 Upsala IF 704 10 Matilda Andersson 91 Rånäs 4H 698 11 Madeleine Sundström 91 Upsala IF 673 12 Sandra Jordan Åhnström 91 Huddinge AIS 611 13 Sofia Eriksson 91 Hammarby IF 582
F12
600 M FINAL 1 1 Vendela Mindelöf 92 Mälarö SOK 1.47.81 1 2 Frida Retsloff 92 Hammarby IF 1.56.19 3 3 Iselin Bråten 92 Enhörna IF 2.00.51 5 4 Julia Willgård 92 IF Linden 2.04.24 7 5 Malin Sjöberg 92 IF Skade 2.12.68 11 6 Anna-Karin Ahlin 92 IF Linden 2.12.93 12 Llyn Bergstedt Falk 92 Hammarby IF Bröt Jennifer Olsson 92 Mälarhöjdens IK Bröt FINAL 2 1 Helena Karlsson 92 Mälarö SOK 1.54.64 2 2 Tove Karlén 92 Hanvikens SK 2.00.33 4 3 Caroline Högblom 92 IF Linden 2.02.87 6 4 Jasmin Sabir-T 92 Hammarby IF 2.04.57 8 5 Isabella Fredriksson 92 IFK Lidingö 2.05.69 9 6 Clara Holmström 92 Hammarby IF 2.12.26 10 7 Andrea Jacobsson 92 Hammarby IF 2.26.56 13 8 Sandra Lundqvist 92 IF Linden 2.31.56 14 Leah Hafner Kiryak 92 Mälarhöjdens IK Bröt
F12
60 M HÄCK FÖRSÖK 1 1 Fanny Lindmark 92 IF Skade 10.71 F 2 Jasmin Sabir-T 92 Hammarby IF 11.59 F 3 Malin Mulder 92 Hanvikens SK 11.83 F 4 Denice Björklund 92 IF Skade 13.23 5 Hanna Lilja 92 Danderyds SK 13.35 FÖRSÖK 2 1 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 11.41 F 2 Ameli Teiko 92 IF Linden 11.49 F 3 Tove Karlén 92 Hanvikens SK 12.00 F 4 Beatrice Kollin 92 Täby IS 12.18 F 5 Samantha Wikmark 92 Danderyds SK 12.99 F 6 Felicia Niklasson 92 Hammarby IF 13.01 FINAL 2004-02-15 1 Fanny Lindmark 92 IF Skade 10.75 2 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 11.29 3 Ameli Teiko 92 IF Linden 11.50 4 Jasmin Sabir-T 92 Hammarby IF 11.56 5 Malin Mulder 92 Hanvikens SK 11.67 6 Tove Karlén 92 Hanvikens SK 11.78 7 Beatrice Kollin 92 Täby IS 11.95 8 Samantha Wikmark 92 Danderyds SK 14.93
F12
HÖJDHOPP 1 Fanny Halvarsson 92 Falu IK 147 2 Matilda Höglund 92 Hammarby IF 144 3 Lina Magnusson 92 Rånäs 4H 138 4 Amanda Gårdlund 92 Huddinge AIS 135 4 Fanny Lindmark 92 IF Skade 135 6 Mathilde Gbotto Carlsson 92 Hammarby IF 135 7 Malin Emilsson 92 Rånäs 4H 135 8 Emma Danielsson 92 Rånäs 4H 132 9 Louise Öhman 92 Hammarby IF 129 10 Fanny Robler 92 Sundbybergs IK 125 11 Malin Sjöberg 92 IF Skade 125 11 Beatrice Kollin 92 Täby IS 125 13 Felicia Niklasson 92 Hammarby IF 125 14 Frida Retsloff 92 Hammarby IF 125 15 Hanna Lilja 92 Danderyds SK 116 16 Fredrika Nilsson 92 Värmdö IF 116 Louise Öhman 92 IF Linden Ej start
F12
STAVHOPP 1 Emelie Larsson 92 Huddinge AIS 205 2 Malin Mulder 92 Hanvikens SK 185 Samantha Wikmark 92 Danderyds SK Ej res.
F12
TRESTEG ZON 1 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 978 2 Emelie Larsson 92 Huddinge AIS 933 3 Mathilde Gbotto Carlsson 92 Hammarby IF 918 4 Matilda Höglund 92 Hammarby IF 905 5 Fanny Halvarsson 92 Falu IK 903 6 Linnéa Alstermark 92 Hammarby IF 902 7 Amanda Gårdlund 92 Huddinge AIS 900 8 Fanny Robler 92 Sundbybergs IK 883 9 Jasmin Sabir-T 92 Hammarby IF 878 10 Malin Mulder 92 Hanvikens SK 872 11 Louise Öhman 92 Hammarby IF 865 12 Frida Retsloff 92 Hammarby IF 863 13 Ameli Teiko 92 IF Linden 838 14 Beatrice Kollin 92 Täby IS 830 15 Felicia Niklasson 92 Hammarby IF 827 16 Tove Karlén 92 Hanvikens SK 807 17 Samantha Wikmark 92 Danderyds SK 800 18 Denice Björklund 92 IF Skade 777 19 Jennifer Olsson 92 Mälarhöjdens IK 771 20 Fredrika Klemlhofer 92 Huddinge AIS 762 21 Malin Sjöberg 92 IF Skade 737 737 22 Andrea Jacobsson 92 Hammarby IF 737 734 23 Hanna Lilja 92 Danderyds SK 731 24 Elin Ackerberg 92 Sundbybergs IK 729 25 Lise Bach 92 Hammarby IF 709 26 Matilda Brodin 92 Sundbybergs IK 703 Therse Brunnäs 92 Hanvikens SK Ej res.
F12
KULA 2,0 KG 1 Fanny Lindmark 92 IF Skade 959 2 Malin Emilsson 92 Rånäs 4H 911 3 Emelie Larsson 92 Huddinge AIS 852 4 Fredrika Klemlhofer 92 Huddinge AIS 849 5 Fanny Halvarsson 92 Falu IK 818 6 Eleonor Nakunzi 92 Sundbybergs IK 809 7 Louise Öhman 92 Hammarby IF 786 8 Lina Magnusson 92 Rånäs 4H 776 770 9 Caroline Högblom 92 IF Linden 776 765 10 Llyn Bergstedt Falk 92 Hammarby IF 756 11 Beatrice Kollin 92 Täby IS 743 12 Emma Danielsson 92 Rånäs 4H 742 13 Felicia Pettersson 92 Mälarhöjdens IK 659 14 Felicia Niklasson 92 Hammarby IF 623 15 Matilda Brodin 92 Sundbybergs IK 597 16 Therse Brunnäs 92 Hanvikens SK 571 17 Andrea Jacobsson 92 Hammarby IF 520 18 Leah Hafner Kiryak 92 Mälarhöjdens IK 519 19 Elin Ackerberg 92 Sundbybergs IK 482 20 Fanny Robler 92 Sundbybergs IK 470 21 Denice Björklund 92 IF Skade 433
F11
600 M FINAL 1 1 Rebecca Frykengård 93 Mälarhöjdens IK 2.03.73 7 2 Madeleine Eriksson 93 Gefle IF 2.09.43 11 3 Amanda Ahrén 93 Saltsjöbadens IF 2.14.93 17 4 Marica Eld 93 Saltsjöbadens IF 2.16.61 18 5 Anna Boding 93 IFK Lidingö 2.18.38 20 6 Erica Nygren 93 Nynäshamns FK 2.23.84 21 7 Karolina Åkerman 93 Täby IS 2.25.19 22 8 Amanda Hednert 93 Täby IS 2.28.41 23 9 Kristin Bergström Madshu 93 Täby IS 2.28.90 25 10 Lisa Qvarngård 93 Mälarhöjdens IK 2.35.05 27 FINAL 2 1 Angelica Gustafsson 93 Mälarhöjdens IK 2.03.86 8 2 Berina Kadric 93 IF Skade 2.03.94 9 3 Elin Jonsson Dahl 93 Mälarö SOK 2.08.20 10 4 Ellen Stjerngren 93 Danderyds SK 2.10.23 13 5 Tova Pehrson 93 Gefle IF 2.11.44 14 6 Sofia Forsberg 93 Hammarby IF 2.13.06 15 7 Sara Munter 93 Mälarö SOK 2.14.57 16 8 Evelina Gille 93 Hammarby IF 2.28.79 24 9 Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 2.29.81 26 Sara Österberg 93 Hammarby IF Ej start FINAL 3 1 Freja Carlissendorff 93 Sköldinge IF 1.53.89 1 2 Jenny Håland 93 IFK Tumba 1.54.16 2 3 Emilia Gullbrand 93 Sköldinge IF 1.54.76 3 4 Johanna Busk 93 Enhörna IF 1.55.20 3 5 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 1.57.99 5 6 Melina Nordström 93 SoIK Hellas 1.59.10 6 7 Malin Trollsås 93 Danderyds SK 2.09.71 12 8 Chiara Jukkola 93 Saltsjöbadens IF 2.18.16 19 Emma Backström 93 Falu IK Ej start Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS Ej start Karolina Andersson 93 Rånäs 4H Ej start
F11
60 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 10.38 F 2 Karolina Andersson 93 Rånäs 4H 11.01 F 3 Madeleine Eriksson 93 Gefle IF 11.13 F 4 Julia Edén 93 Huddinge AIS 11.64 5 Linnéa Axelsson 93 IF Triangeln 12.26 6 Julia Karlsson 93 Hammarby IF 12.32 7 Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 13.04 8 Jessica Ericsson 93 Sundbybergs IK 15.24 FÖRSÖK 2 1 Caroline Gyllenbern 93 Turebergs FK 10.44 F 2 Kimberlie Salomon 93 IF Linden 11.06 F 3 Sara Kviberg 93 SoIK Hellas 11.39 4 Lisa Sernebrandt 93 Huddinge AIS 11.55 5 Evelina Gille 93 Hammarby IF 11.97 6 Sigrid Nordström 93 Upsala IF 12.07 7 Karolina Åkerman 93 Täby IS 12.69 8 Alva Ny 93 Hammarby IF 14.18 FÖRSÖK 3 1 Berina Kadric 93 IF Skade 10.75 F 2 Emma Backström 93 Falu IK 11.08 F 3 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 11.21 F 4 Amanda Ahrén 93 Saltsjöbadens IF 11.26 5 Tova Pehrson 93 Gefle IF 11.49 6 Emma Näslund 93 Hammarby IF 13.49 Sara Österberg 93 Hammarby IF Ej start Josefine Larsson 93 Huddinge AIS Bröt FÖRSÖK 4 1 Anna Kårling Kahn 93 Hammarby IF 11.33 2 Emilotte Persson 93 SoIK Hellas 11.47 3 Ellen Stjerngren 93 Danderyds SK 11.51 4 Maria Stråhle 93 Nynäshamns FK 11.90 5 Matilda Wahlström 93 Mälarhöjdens IK 11.95 6 Isabell Isberg 93 Hanvikens SK 12.28 7 Stina Karlsson 93 Sundbybergs IK 12.72 Tove Frisk 93 Hanvikens SK Ej start FÖRSÖK 5 1 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 11.40 2 Lisa Berg 93 Huddinge AIS 11.46 3 Julia Rehn 93 IFK Lidingö 11.47 4 Erica Nygren 93 Nynäshamns FK 11.88 5 Jenny Håland 93 IFK Tumba 12.08 6 Jenny Jansson 93 Östhammar FI 12.80 7 Linnéa Ström 93 Hammarby IF 12.85 8 Nicole Norén 93 Sundbybergs IK 14.77 FÖRSÖK 6 1 Freja Carlissendorff 93 Sköldinge IF 11.26 2 Jennifer Riise 93 Huddinge AIS 12.10 3 Enyo Teiko 93 IF Linden 12.10 4 Marica Eld 93 Saltsjöbadens IF 12.40 5 Isabel Lindberg 93 Hammarby IF 12.61 6 Kristin Bergström Madshu 93 Täby IS 12.90 7 Johanna Ewertz 93 Hammarby IF 12.95 Julia Rehn 93 IFK Lidingö Ej start Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF Ej start FINAL 2004-02-15 1 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 10.07 2 Caroline Gyllenbern 93 Turebergs FK 10.10 3 Karolina Andersson 93 Rånäs 4H 10.86 4 Berina Kadric 93 IF Skade 10.88 5 Kimberlie Salomon 93 IF Linden 10.94 6 Emma Backström 93 Falu IK 11.23 7 Madeleine Eriksson 93 Gefle IF 11.39 8 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 12.19
F11
HÖJDHOPP 1 Caroline Gyllenbern 93 Turebergs FK 141 2 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 141 3 Emelie Viklund 93 IF Linden 136 4 Sara Kviberg 93 SoIK Hellas 133 5 Emma Backström 93 Falu IK 130 6 Lisa Berg 93 Huddinge AIS 124 7 Berina Kadric 93 IF Skade 124 8 Karolina Andersson 93 Rånäs 4H 120 9 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 120 10 Enyo Teiko 93 IF Linden 120 1= Tove Frisk 93 Hanvikens SK 116 1= Kimberlie Salomon 93 IF Linden 116 1= Heidi Schmidt 93 Täby IS 116 1= Catharina Lundgren 93 Valbo AIF 116 1= Sigrid Nordström 93 Upsala IF 116 16 Jennifer Riise 93 Huddinge AIS 116 17 Matilda Wahlström 93 Mälarhöjdens IK 116 18 Isabell Isberg 93 Hanvikens SK 116 9= Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS 111 9= Stina Karlsson 93 Sundbybergs IK 111 21 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 111 22 Tova Pehrson 93 Gefle IF 111 23 Teresia Tollstern Landin 93 SoIK Hellas 111 24 Maria Stråhle 93 Nynäshamns FK 106 5= Hanna Lindelöw 93 Hammarby IF 106 5= Sofia Forsberg 93 Hammarby IF 106 5= Jenny Jansson 93 Östhammar FI 106 8= Petra Fredriksson 93 IF Linden 101 8= Linnéa Axelsson 93 IF Triangeln 101 8= Kristin Bergström Madshu 93 Täby IS 101 31 Johanna Ewertz 93 Hammarby IF 101 32 Lisa Qvarngård 93 Mälarhöjdens IK 96
F11
TRESTEG ZON 1 Emilotte Persson 93 SoIK Hellas 877 2 Emelie Viklund 93 IF Linden 863 3 Jasmine Burestam 93 Vallentuna FIK 858 4 Sanna Skoglund 93 Hanvikens SK 836 5 Emelie Wetterholm 93 Hanvikens SK 827 6 Julia Edén 93 Huddinge AIS 826 7 Sara Kviberg 93 SoIK Hellas 816 8 Emma Lundquist 93 Rånäs 4H 801 9 Emma Backström 93 Falu IK 798 10 Catharina Lundgren 93 Valbo AIF 785 11 Stina Karlsson 93 Sundbybergs IK 784 12 Emelie Nyström 93 Hammarby IF 782 13 Josefine Larsson 93 Huddinge AIS 777 14 Heidi Schmidt 93 Täby IS 775 15 Maria Stråhle 93 Nynäshamns FK 746 16 Charlotte Skogström 93 Vallentuna FIK 745 17 Sigrid Nordström 93 Upsala IF 741 18 Isabell Isberg 93 Hanvikens SK 740 19 Linnéa Ström 93 Hammarby IF 724 20 Anna Kårling Khan 93 Hammarby IF 723 21 Lisa Berg 93 Huddinge AIS 706 22 Rebecca Frykengård 93 Mälarhöjdens IK 700 23 Jenny Jansson 93 Östhammar FI 693 24 Victoria Ricknell 93 Huddinge AIS 681 25 Angelica Gustafsson 93 Mälarhöjdens IK 668 26 Sofia Forsberg 93 Hammarby IF 646 Tove Frisk 93 Hanvikens SK Ej start
F11
KULA 2,0 KG 1 Julia Edén 93 Huddinge AIS 714 2 Josefine Larsson 93 Huddinge AIS 678 3 Sanna Skoglund 93 Hanvikens SK 649 4 Lisa Sernebrandt 93 Huddinge AIS 626 5 Heidi Schmidt 93 Täby IS 623 6 Petra Fredriksson 93 IF Linden 601 7 Rebecca Frykengård 93 Mälarhöjdens IK 595 8 Johanna Ewertz 93 Hammarby IF 585 9 Catharina Lundgren 93 Valbo AIF 581 10 Jessica Ericsson 93 Sundbybergs IK 581 11 Madeleine Eriksson 93 Gefle IF 577 12 Jennifer Riise 93 Huddinge AIS 570 13 Isabel Lindberg 93 Hammarby IF 535 14 Ellen Stjerngren 93 Danderyds SK 519 15 Alva Ny 93 Hammarby IF 517 16 Matilda Wahlström 93 Mälarhöjdens IK 512 17 Nicole Norén 93 Sundbybergs IK 481 18 Julia Karlsson 93 Hammarby IF 475 19 Elina Arkéus 93 Bromma IF 416 20 Maria Stråhle 93 Nynäshamns FK 414 21 Lisa Qvarngård 93 Mälarhöjdens IK 384 Emelie Nyström 93 Hammarby IF Ej start
F10
400 M FINAL 1 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 1.13.50 2 2 Linnéa Blomberg 94 IF Triangeln 1.16.79 3 3 Mikaela Emilsson 94 Rånäs 4H 1.19.32 5 4 Hanna Bergström 94 Upsala IF 1.28.82 23 5 Linnéa Stockling 94 Huddinge AIS 1.32.10 31 6 Emma Eriksson 94 Bromma IF 1.34.33 39 7 Elsa Höglund 94 Hammarby IF 1.35.50 40 Katarina Hammas 94 Väsby IK Ej start FINAL 2 1 Malin Nilsson 94 Valbo AIF 1.13.13 1 2 Sofia Söderberg 94 Saltsjöbadens IF 1.19.79 8 3 Fredrika Agestam 94 Bromma IF 1.21.13 12 4 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 1.21.90 16 5 Michaela Carlsson 94 Väsby IK 1.23.63 19 6 Martina Berglund 94 Upsala IF 1.25.47 21 7 Ellinor Hult Broman 94 IFK Lidingö 1.30.83 29 8 Anna Morén 94 Ingarö IF 1.39.32 44 Erika Klaus 94 Hammarby IF Ej start FINAL 3 1 Katarina Olofsson 94 SoIK Hellas 1.21.17 13= 2 Hedda Regefalk 94 Bromma IF 1.26.00 22 3 Moa Benfari 94 Väsby IK 1.32.67 33 4 My Lindahl Eriksson 94 Huddinge AIS 1.33.87 36 5 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 1.33.90 37 6 Ragna Nordström 94 Upsala IF 1.37.85 42 7 Nora Andersson Hjelm 94 Nynäshamns FK 1.39.23 43 FINAL 4 1 Chantal Nakunzi 94 Sundbybergs IK 1.20.22 9 2 Josefin Nilsson 94 Värmdö IF 1.22.91 17 3 Ylva Bergqvist 94 Bromma IF 1.28.97 24 4 Hilda Fransson 94 IF Linden 1.33.54 35 5 Johanna Hjalmarsson 94 Hammarby IF 1.43.26 45 Sara Sjöberg 94 Ingarö IF Ej start Viktoria Snekkenes 94 Väsby IK Ej start Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö Ej start FINAL 5 1 Klara Grånäs 94 Danderyds SK 1.18.43 4 2 Victoria Dahlin 94 Värmdö IF 1.20.96 11 3 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 1.23.07 18 4 Felicia Karlahag 94 Mälarhöjdens IK 1.30.62 28 5 Josefine Andersson 94 Turebergs FK 1.32.30 32 6 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 1.37.02 41 Maja Lindh 94 IF Skade Ej start Elin Hålldin 94 Ärla IF Ej start Jennifer Cohn 94 IFK Lidingö Ej start FINAL 6 1 Kristiane Width 94 Turebergs FK 1.19.55 6 2 Amelie Möller 94 Hammarby IF 1.29.89 26 3 Emily Deros 94 Väsby IK 1.30.54 27 4 Emma Forss 94 Hammarby IF 1.31.19 30 5 Michaela Bergqvist 94 Hammarby IF 1.33.20 34 6 Nathalie Larsson 94 IF Skade 1.34.03 38 Michaela Lundgren 94 Mälarhöjdens IK Ej start Emelie Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr Ej start FINAL 7 1 Emma Norss 94 Södertälje IF 1.19.61 7 2 Lina Kratz 94 IF Skade 1.20.56 10 3 Pernilla Ericsson 94 Täby IS 1.21.17 13= 4 Stina Liwing 94 IF Skade 1.21.80 15 5 Mikaela Gustafsson 94 Hammarby IF 1.24.18 20 6 Jennifer Forsberg 94 Väsby IK 1.29.41 25 Anna Ragnér 94 Hammarby IF Ej start Hermine Alvergård 94 Huddinge AIS Ej start Nora Andersson Hjelm 94 Nynäshamns FK Ej start
F10
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Amanda Linder 94 IF Linden 8.36 2 Lina Kratz 94 IF Skade 8.36 3 Martina Berglund 94 Upsala IF 9.11 4 Elsa Höglund 94 Hammarby IF 9.50 5 Ragna Nordström 94 Upsala IF 9.55 6 Erika Klaus 94 Hammarby IF 9.66 7 Josefine Andersson 94 Turebergs FK 9.75 8 Hanna Wallroth Nordlande 94 Turebergs FK 9.89 FÖRSÖK 2 1 Malin Hellqvist 94 Huddinge AIS 8.82 2 Ellinor Atterling 94 Täby IS 8.92 3 Johanna Hjalmarsson 94 Hammarby IF 9.06 4 Ellinor Hult Broman 94 IFK Lidingö 9.19 5 Michaela Carlsson 94 Väsby IK 9.39 6 Jennifer Cohn 94 IFK Lidingö 9.40 7 Amelie Möller 94 Hammarby IF 9.72 8 Ellionor Brandt 94 Sundbybergs IK 10.03 FÖRSÖK 3 1 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 8.15 F 2 Sara Sjöberg 94 Ingarö IF 9.00 3 Hanna Bergström 94 Upsala IF 9.13 4 Chantal Nakunzi 94 Sundbybergs IK 9.57 5 Amanda Lindgren 94 Hammarby IF 10.36 6 Linnéa Stockling 94 Huddinge AIS 10.41 Katarina Hammas 94 Väsby IK Ej start FÖRSÖK 4 1 Frida Salomonsson 94 Väsby IK 8.37 2 Julia Carls 94 Hammarby IF 8.45 3 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 8.47 4 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 8.93 5 Katarina Olofsson 94 SoIK Hellas 9.26 6 Sofia Linjo 94 Hammarby IF 9.34 7 Michaela Lundgren 94 Mälarhöjdens IK 9.74 FÖRSÖK 5 1 Sofia Söderberg 94 Saltsjöbadens IF 8.33 F 2 Hedda Regefalk 94 Bromma IF 8.36 3 Isabella Jansson 94 Värmdö IF 8.90 4 Emily Deros 94 Väsby IK 9.27 5 Nellie Kullman 94 Hammarby IF 9.68 6 Malin Lindesson 94 Hammarby IF 10.16 7 Nora Andersson Hjelm 94 Nynäshamns FK 10.75 FÖRSÖK 6 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 7.77 F 2 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 8.16 F 3 Rebecka Pettersson 94 Södertälje IF 8.54 4 Emelie Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 8.82 5 Stina Liwing 94 IF Skade 8.91 6 My Lindahl Eriksson 94 Huddinge AIS 9.55 7 Elin Agnesjö 94 Hammarby IF 9.66 8 Frida Jakobsson 94 Hammarby IF 11.13 FÖRSÖK 7 1 Malin Nilsson 94 Valbo AIF 8.05 F 2 Jennifer Forsberg 94 Väsby IK 8.37 3 Felicia Karlahag 94 Mälarhöjdens IK 8.90 4 Klara Grånäs 94 Danderyds SK 9.27 5 Julia Almbäck 94 Hammarby IF 10.03 6 Hermine Alvergård 94 Huddinge AIS 12.31 Cecilia Jacobsson 95 Sundbybergs IK Ej start FÖRSÖK 8 1 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 8.06 F 2 Josefin Nilsson 94 Värmdö IF 8.47 3 Victoria Dahlin 94 Värmdö IF 8.70 4 Mikaela Emilsson 94 Rånäs 4H 8.82 5 Fredrika Agestam 94 Bromma IF 9.05 6 Michaela Bergqvist 94 Hammarby IF 9.69 7 Paulina Marazzoni 94 Saltsjöbadens IF 10.38 FÖRSÖK 9 1 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 8.21 F 2 Linnéa Blomberg 94 IF Triangeln 8.35 F 3 Agnes Burell 94 Täby IS 8.71 4 Anna Ragnér 94 Hammarby IF 9.64 5 Moa Benfari 94 Väsby IK 9.64 6 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 9.82 7 Sara Dahlros Sköld 94 Sundbybergs IK 10.31 Mikaela Gustafsson 94 Hammarby IF Ej start FINAL 2004-02-15 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 7.63 2 Malin Nilsson 94 Valbo AIF 7.78 3 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 7.95 4 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 8.10 5 Mikaela Gustavsson 94 Hammarby IF 8.17 6 Sofia Söderberg 94 Saltsjöbadens IF 8.21 7 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 8.35 8 Linnéa Blomberg 94 IF Triangeln 8.43
F10
LÄNGDHOPP ZON 1 Matilda Karlsson 94 IFK Lidingö 391 2 Malin Nilsson 94 Valbo AIF 381 3 Emma Norss 94 Södertälje IF 370 354 4 Jennifer Forsberg 94 Väsby IK 370 339 5 Mikaela Gustafsson 94 Hammarby IF 356 6 Klara Grånäs 94 Danderyds SK 355 7 Chantal Nakunzi 94 Sundbybergs IK 354 8 My Lindahl Eriksson 94 Huddinge AIS 348 9 Agnes Burell 94 Täby IS 345 10 Fredrika Agestam 94 Bromma IF 343 11 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 340 331 12 Amanda Linder 94 IF Linden 340 - 13 Hanna Bergström 94 Upsala IF 339 335 14 Linnéa Blomberg 94 IF Triangeln 339 332 15 Denise Eriksson 94 Värmdö IF 337 16 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 336 17 Ellinor Atterling 94 Täby IS 335 18 Malin Hellqvist 94 Huddinge AIS 334 327 19 Mikaela Emilsson 94 Rånäs 4H 334 322 20 Hanna Wallroth Nordlande 94 Turebergs FK 333 21 Rebecka Pettersson 94 Södertälje IF 332 22 Josefin Nilsson 94 Värmdö IF 330 313 23 Michaela Carlsson 94 Väsby IK 330 306 24 Sofia Söderberg 94 Saltsjöbadens IF 329 325 25 Felicia Karlahag 94 Mälarhöjdens IK 329 311 26 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 327 321 27 Sara Sjöberg 94 Ingarö IF 327 320 28 Emelie Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 326 315 29 Julia Carls 94 Hammarby IF 326 308 30 Hedda Regefalk 94 Bromma IF 323 31 Katarina Olofsson 94 SoIK Hellas 321 32 Frida Salomonsson 94 Väsby IK 319 33 Stina Liwing 94 IF Skade 317 34 Anna Morén 94 Ingarö IF 315 35 Moa Pareigis 94 Danderyds SK 310 36 Emily Deros 94 Väsby IK 309 37 Michaela Lundgren 94 Mälarhöjdens IK 306 305 38 Moa Benfari 94 Väsby IK 306 301 39 Theresé Lundberg 94 IF Linden 301 40 Martina Berglund 94 Upsala IF 298 41 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 297 42 Paulina Marazzoni 94 Saltsjöbadens IF 296 289 43 Ellionor Brandt 94 Sundbybergs IK 296 283 44 Michaela Bergqvist 94 Hammarby IF 295 45 Linnéa Stockling 94 Huddinge AIS 292 46 Victoria Dahlin 94 Värmdö IF 290 47 Hedvig Holgersson 94 Hammarby IF 289 277 48 Isabella Jansson 94 Värmdö IF 289 270 49 Ragna Nordström 94 Upsala IF 287 50 Jennifer Cohn 94 IFK Lidingö 286 51 Kornelia Eklund 94 Mälarhöjdens IK 285 283 52 Ylva Bergqvist 94 Bromma IF 285 263 53 Elsa Höglund 94 Hammarby IF 279 54 Nellie Kullman 94 Hammarby IF 278 265 55 Nathalie Larsson 94 IF Skade 278 262 56 Amelie Möller 94 Hammarby IF 276 266 57 Anna Ragnér 94 Hammarby IF 276 265 58 Lise Lord 94 Hammarby IF 274 59 Johanna Hjalmarsson 94 Hammarby IF 270 268 60 Sara Dahlros Sköld 94 Sundbybergs IK 270 264 61 Malin Lindesson 94 Hammarby IF 266 62 Emma Eriksson 94 Bromma IF 264 63 Sofia Linjo 94 Hammarby IF 262 64 Erika Klaus 94 Hammarby IF 255 65 Frida Jakobsson 94 Hammarby IF 251 66 Elin Agnesjö 94 Hammarby IF 245 240 67 Julia Almbäck 94 Hammarby IF 245 239 68 Amanda Lindgren 94 Hammarby IF 244 69 Maja Lindh 94 IF Skade 225 Cecilia Jacobsson 95 Sundbybergs IK Ej start Katarina Hammas 94 Väsby IK Ej start Viktoria Snekkenes 94 Väsby IK Ej start
F10
KULA 2,0 KG 1 Malin Nilsson 94 Valbo AIF 769 2 Emelie Pettersson 94 Örbyhus IF Friidr 681 3 Lina Kratz 94 IF Skade 606 4 Mikaela Emilsson 94 Rånäs 4H 590 5 Mikaela Johansson 94 Huddinge AIS 574 6 Rebecca Wallroth Nordlan 94 Turebergs FK 573 7 Kornelia Eklund 94 Mälarhöjdens IK 545 8 Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 532 9 Sofia Söderberg 94 Saltsjöbadens IF 514 10 Victoria Dahlin 94 Värmdö IF 509 11 Kajsa Öhlén 94 IFK Lidingö 504 12 Ylva Bergqvist 94 Bromma IF 497 13 Fredrika Agestam 94 Bromma IF 482 14 Hedda Regefalk 94 Bromma IF 478 15 Frida Sundborg 94 Danderyds SK 465 16 Paulina Marazzoni 94 Saltsjöbadens IF 457 17 Julia Carls 94 Hammarby IF 455 18 Theresé Lundberg 94 IF Linden 454 19 Malin Hellqvist 94 Huddinge AIS 444 21 Johanna Hjalmarsson 94 Hammarby IF 436 404 22 Hanna Bergström 94 Upsala IF 436 382 23 Sofia Linjo 94 Hammarby IF 427 24 Anna Ragnér 94 Hammarby IF 422 25 Martina Berglund 94 Upsala IF 418 26 Ragna Nordström 94 Upsala IF 390 27 Elin Agnesjö 94 Hammarby IF 378 28 Amelie Möller 94 Hammarby IF 362 29 Hanna Wallroth Nordlande 94 Turebergs FK 357 30 Maja Lindh 94 IF Skade 354 31 Malin Lindesson 94 Hammarby IF 342 32 Linnéa Stockling 94 Huddinge AIS 338 33 Emma Eriksson 94 Bromma IF 330 34 Elsa Höglund 94 Hammarby IF 322 35 Michaela Bergqvist 94 Hammarby IF 261 Amanda Lindgren 94 Hammarby IF Ej start Nathalie Larsson 94 IF Skade Ej start
F9
400 M FINAL 1 1 Marie Carlsson 95 Väsby IK 1.17.00 1 2 Tilda Pehrson 95 Gefle IF 1.24.62 3 3 Linnéa Holmlund 95 Täby IS 1.30.54 9 4 Johanna Wermelin 95 Saltsjöbadens IF 1.33.01 15 5 Jessica Chennell 95 Mälarhöjdens IK 1.36.68 26 6 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 1.37.89 27 7 Ebba Bolinder 95 IFK Lidingö 1.41.53 31 8 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 1.43.14 33 9 Hedwig Lind Tränman 95 IF Skade 1.43.17 34 FINAL 2 1 Anna Allert 95 Hammarby IF 1.27.57 5 2 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 1.34.34 21 3 Kajsa Tunedal 95 Mälarhöjdens IK 1.36.07 25 4 Josefine Havdelin 95 IFK Lidingö 1.39.00 29 5 Emma Tengstrand 95 IFK Lidingö 1.39.30 30 6 Rakel Rosshagen 95 Täby IS 1.41.64 32 7 Mimmi Shehu 95 Saltsjöbadens IF 1.43.91 35 8 Elin Edenbro 95 IFK Lidingö 1.44.63 36 Rebecca Jarlheden 95 Huddinge AIS Ej start FINAL 3 1 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 1.28.13 7 2 Tove Helminen 95 Mälarhöjdens IK 1.32.10 12 3 Sara Tengstrand 95 IFK Lidingö 1.32.35 13 4 Cassandra Persheden 95 IFK Lidingö 1.33.52 18 5 Terese Loohagen 95 Saltsjöbadens IF 1.33.57 19 6 Johanna Lundgren 95 Valbo AIF 1.46.23 37 7 Sofia Patra 95 Huddinge AIS 1.46.85 38 Ebba Bolinder 95 IFK Lidingö Ej start FINAL 4 1 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 1.22.25 2 2 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 1.25.46 4 3 Linnéa Apelqvist 95 Huddinge AIS 1.29.31 8 4 Linnea Lidbeck 95 Hammarby IF 1.31.84 11 5 Elvira Ekholm 95 Hammarby IF 1.33.16 16 6 Viveka Mindelöf 95 Mälarö SOK 1.33.48 17 7 Elin Löfkvist Lundgren 95 Mälarhöjdens IK 1.47.77 39 8 Amanda Persson 95 SoIK Hellas 1.49.69 40 FINAL 5 1 Hanna Söderqvist 95 Hammarby IF 1.27.96 6 2 Veronika Wahlström 95 IF Linden 1.31.44 10 3 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 1.32.43 14 4 Lovisa Forsberg 95 Hammarby IF 1.34.18 20 5 Nellie Laser 95 Turebergs FK 1.35.52 22 6 Isabelle Wibäck 95 Mälarhöjdens IK 1.36.02 23 7 Helena Norrström 95 Saltsjöbadens IF 1.36.03 24 8 Tora Thorell 95 Värmdö IF 1.37.94 28
F9
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Freja Avebäck 95 Hammarby IF 8.56 F 2 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 9.10 3 Linnéa Holmlund 95 Täby IS 9.27 4 Ebba Bolinder 95 IFK Lidingö 9.44 5 Cecilia Jacobsson 95 Sundbybergs IK 9.58 6 Madelen Olsson 95 Rånäs 4H 9.79 7 Isabelle Wibäck 95 Mälarhöjdens IK 9.92 8 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 12.08 FÖRSÖK 2 1 Fanny Stjerngren 95 Danderyds SK 8.67 F 2 Rebecca Jarlheden 95 Huddinge AIS 9.22 3 Jessica Chennell 95 Mälarhöjdens IK 9.46 4 Cassandra Persheden 95 IFK Lidingö 9.62 5 Rakel Rosshagen 95 Täby IS 9.67 6 Josefine Havdelin 95 IFK Lidingö 9.70 7 Kim Pastor 95 Hammarby IF 9.79 Johanna Wermelin 95 Saltsjöbadens IF Bröt FÖRSÖK 3 1 Sofia Linde 95 Täby IS 8.65 F 2 Elin Kviberg 95 SoIK Hellas 8.92 F 3 Lovisa Forsberg 95 Hammarby IF 9.39 4 Mimmi Shehu 95 Saltsjöbadens IF 9.49 5 My Larsson 95 Hammarby IF 9.99 6 Johanna Nordvall 95 Mälarhöjdens IK 10.16 7 Sofia Patra 95 Huddinge AIS 11.65 Alicia Olsson 95 Hammarby IF Bröt FÖRSÖK 4 1 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 7.99 F 2 Stella Juhlin 95 IFK Lidingö 8.31 F 3 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 9.05 4 Linnea Lidbeck 95 Hammarby IF 9.43 5 Anna Allert 95 Hammarby IF 9.44 6 Kajsa Tunedal 95 Mälarhöjdens IK 9.68 7 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 9.81 8 Terese Loohagen 95 Saltsjöbadens IF 10.26 FÖRSÖK 5 1 Maria Ahlin 95 IF Linden 9.33 2 Linnéa Hubusch 95 Mälarhöjdens IK 9.43 3 Tora Thorell 95 Värmdö IF 9.92 4 Amanda Persson 95 SoIK Hellas 10.12 5 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF 10.42 6 Alice Höglund 95 Huddinge AIS 10.72 7 Nellie Laser 95 Turebergs FK 10.91 Linnea Lidbeck 95 Hammarby IF Bröt FÖRSÖK 6 1 Marie Carlsson 95 Väsby IK 8.42 F 2 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 9.70 3 Ebba Sjöholm 95 Sundbybergs IK 9.84 4 Elin Lindell 95 Hammarby IF 10.07 5 Elin Löfkvist Lundgren 95 Mälarhöjdens IK 10.46 6 Madeleine Björklund 95 Mälarhöjdens IK 10.76 Lovisa Forsberg 95 Hammarby IF Ej start FÖRSÖK 7 1 Tilda Pehrson 95 Gefle IF 8.03 F 2 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 8.95 3 Linnéa Apelqvist 95 Huddinge AIS 9.37 4 Nathalie Skoog 95 Sundbybergs IK 10.08 5 Matilda Tapper 95 Väsby IK 10.38 6 Natalie Kassianidov 95 Mälarhöjdens IK 10.96 7 Elin Wilson 95 Mälarhöjdens IK 11.26 FÖRSÖK 8 1 Elvira Ekholm 95 Hammarby IF 9.51 2 Sofia Nordqvist 95 Väsby IK 9.60 3 Tove Helminen 95 Mälarhöjdens IK 9.83 4 Maja Forsén 95 Turebergs FK 9.88 5 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 10.25 6 Elin Edenbro 95 IFK Lidingö 10.26 Erie Papudopoulos 95 Mälarhöjdens IK Bröt FINAL 2004-02-15 1 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 7.96 2 Tilda Pehrson 95 Gefle IF 8.00 3 Marie Carlsson 95 Väsby IK 8.15 4 Sofia Linde 95 Täby IS 8.29 5 Stella Juhlin 95 IFK Lidingö 8.37 6 Elin Kviberg 95 SoIK Hellas 8.47 7 Fanny Stjerngren 95 Danderyds SK 8.48 8 Freja Avebäck 95 Hammarby IF 8.54
F9
LÄNGDHOPP ZON 1 Sofia Linde 95 Täby IS 375 2 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 349 348 3 Elin Kviberg 95 SoIK Hellas 349 337 4 Tilda Pehrson 95 Gefle IF 337 5 Helena Stråhle 95 Nynäshamns FK 336 6 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 335 7 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 333 8 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 328 9 Stella Juhlin 95 IFK Lidingö 323 10 Amanda Persson 95 SoIK Hellas 319 11 Freja Avebäck 95 Hammarby IF 311 12 Hanna Söderqvist 95 Hammarby IF 310 13 Marie Carlsson 95 Väsby IK 307 14 Elvira Ekholm 95 Hammarby IF 301 300 15 Maria Ahlin 95 IF Linden 301 243 16 Fanny Stjerngren 95 Danderyds SK 299 299 17 Alicia Olsson 95 Hammarby IF 299 252 18 Terese Loohagen 95 Saltsjöbadens IF 297 19 Linnéa Hubusch 95 Mälarhöjdens IK 295 20 Ebba Sjöholm 95 Sundbybergs IK 294 21 Jessica Chennell 95 Mälarhöjdens IK 291 22 Isabelle Wibäck 95 Mälarhöjdens IK 286 23 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 283 282 24 Linnéa Apelqvist 95 Huddinge AIS 283 235 25 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 281 26 Cecilia Jacobsson 95 Sundbybergs IK 280 27 Sofia Patra 95 Huddinge AIS 279 28 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 278 29 Rebecca Jarlheden 95 Huddinge AIS 276 275 30 My Larsson 95 Hammarby IF 276 273 31 Kim Pastor 95 Hammarby IF 276 248 32 Rakel Rosshagen 95 Täby IS 274 33 Kajsa Tunedal 95 Mälarhöjdens IK 273 267 34 Josefine Havdelin 95 IFK Lidingö 273 264 35 Johanna Wermelin 95 Saltsjöbadens IF 273 254 36 Vendela Bornström 95 Huddinge AIS 273 233 37 Mimmi Shehu 95 Saltsjöbadens IF 273 - 38 Jennifer Ulmgren 95 Täby IS 271 39 Linnea Lidbeck 95 Hammarby IF 269 267 40 Matilda Tapper 95 Väsby IK 269 255 41 Linnéa Holmlund 95 Täby IS 267 42 Anna Allert 95 Hammarby IF 266 260 43 Johanna Nordvall 95 Mälarhöjdens IK 266 259 44 Elin Lindqvist 95 Huddinge AIS 265 45 Nathalie Skoog 95 Sundbybergs IK 262 260 46 Sofia Nordqvist 95 Väsby IK 262 251 47 Hedwig Lind Tränman 95 IF Skade 261 48 Sara Tengstrand 95 IFK Lidingö 260 49 Tove Helminen 95 Mälarhöjdens IK 259 254 50 Melina Fredriksson 95 IF Linden 259 247 51 Tora Thorell 95 Värmdö IF 258 52 Ebba Bolinder 95 IFK Lidingö 257 53 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF 255 54 Madelen Olsson 95 Rånäs 4H 251 55 Emma Tengstrand 95 IFK Lidingö 246 56 Helena Norrström 95 Saltsjöbadens IF 245 57 Johanna Lundgren 95 Valbo AIF 243 58 Alice Höglund 95 Huddinge AIS 239 59 Maja Forsén 95 Turebergs FK 238 60 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 233 233 61 Cassandra Persheden 95 IFK Lidingö 233 232 62 Lise Karlsson 95 Sundbybergs IK 228 63 Elin Wilson 95 Mälarhöjdens IK 224 64 Elin Edenbro 95 IFK Lidingö 221 65 Vanessa Antfolk 95 Sundbybergs IK 202 66 Madeleine Björklund 95 Mälarhöjdens IK 196 67 Isabelle Lanfelt 95 Huddinge AIS 184
F9
KULA 2,0 KG 1 Sofia Linde 95 Täby IS 588 2 Malin Skogström 95 Vallentuna FIK 585 3 Marie Carlsson 95 Väsby IK 466 4 Helena Stråhle 95 Nynäshamns FK 460 5 Vanessa Antfolk 95 Sundbybergs IK 449 6 Filippa Garlöv 95 Huddinge AIS 443 7 Melina Fredriksson 95 IF Linden 425 8 Elin Kviberg 95 SoIK Hellas 412 396 9 Julia Holknekt 95 Hammarby IF 412 352 10 Rebecca Jarlheden 95 Huddinge AIS 402 11 Linnéa Hubusch 95 Mälarhöjdens IK 390 389 12 Ellinor Bill 95 Hammarby IF 390 345 13 Sophia Persson 95 Huddinge AIS 388 375 14 Elin Lindell 95 Hammarby IF 388 343 15 Fanny Stjerngren 95 Danderyds SK 388 318 16 Linnéa Holmlund 95 Täby IS 385 17 Johanna Lundgren 95 Valbo AIF 376 373 18 Tova Lindqvist 95 Hammarby IF 376 371 19 Linnéa Apelqvist 95 Huddinge AIS 373 20 Hedwig Lind Tränman 95 IF Skade 367 21 Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 363 22 Sofia Patra 95 Huddinge AIS 359 23 Vendela Bornström 95 Huddinge AIS 354 24 Rakel Rosshagen 95 Täby IS 350 25 Cecilia Wallén 95 Hammarby IF 347 26 Isabelle Lanfelt 95 Huddinge AIS 323 27 Madeleine Björklund 95 Mälarhöjdens IK 315 28 Maja Bergwik 95 Huddinge AIS 310 29 Elin Wilson 95 Mälarhöjdens IK 281 30 Madelen Olsson 95 Rånäs 4H 242
F8
400 M FINAL 1 2004-02-15 1 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 0.00 Hederspris 2 Lovisa Freidenvall 96 Ingarö IF 0.00 3 Fanny Vikström 96 Huddinge AIS 0.00 4 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 0.00 5 Johanna Lidman 96 Huddinge AIS 0.00 6 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 0.00 7 0.00 Fanny Linder 96 Hammarby IF Ej start FINAL 2 1 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 1.31.70 4 2 Ellen Mårtensson 96 Tyresö FK 1.36.57 6 3 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 1.39.12 8 4 Isa Gille 96 Hammarby IF 1.43.51 11 5 Lovisa Enholm 97 Hammarby IF 1.48.92 14 6 Frida Wikland 96 Huddinge AIS 2.05.50 23 7 Ellen Berglund 97 Huddinge AIS 2.08.04 24 8 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 2.11.11 25 FINAL 3 1 Stina Hannukainen 97 IFK Tumba 1.33.99 5 2 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 1.43.34 10 3 Sandra Skogström 97 Vallentuna FIK 1.46.20 12 4 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 1.49.46 16 5 Emma Jonasson 96 Huddinge AIS 1.52.64 17 6 Saga Westlund 96 Hammarby IF 2.32.32 26 Miranda Frisk 96 Hammarby IF Bröt Hanna Olausson 96 Hammarby IF Bröt FINAL 4 1 Emma Piri 96 Huddinge AIS 1.27.86 1 2 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 1.29.90 23 3 Joline Jansson 96 Östhammar FI 1.38.95 7 4 Sofia Adolfsson 96 Sundbybergs IK 1.40.67 9 5 Hedda Lundmark 96 Ingarö IF 1.48.28 13 6 Tyra Löfqvist 96 Hammarby IF 1.49.19 15 7 Fanny Gret 96 Huddinge AIS 1.54.02 18 8 Agnes Erlandsson 96 Ingarö IF 1.55.05 19 9 Ida Jansheden 96 Hammarby IF 1.57.68 20 10 Anastacia Katrasen 96 Huddinge AIS 1.58.85 21 11 Ellen Karlsson 96 Hammarby IF 2.04.61 22
F8
40 M HÄCK SPECIAL FÖRSÖK 1 1 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 9.44 F 2 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 9.50 3 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 9.59 4 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 10.01 5 Joline Jansson 96 Östhammar FI 10.25 6 Malin Wallén 97 Hammarby IF 10.63 7 Vanessa Wikmark 96 Danderyds SK 10.65 8 Linn Edgren 96 Huddinge AIS 12.16 FÖRSÖK 2 1 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 9.18 F 2 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 9.33 F 3 Ottilia Andersson 96 Hammarby IF 10.02 4 Johanna Lidman 96 Huddinge AIS 10.37 5 Cecilia Rönnberg 97 Huddinge AIS 10.79 6 Fanny Gret 96 Huddinge AIS 11.31 7 Felicia Norén 96 Sundbybergs IK 11.46 Sofie Holmer 96 Huddinge AIS Ej start FÖRSÖK 3 1 Fanny Vikström 96 Huddinge AIS 9.49 2 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 9.71 3 Emma Teiko 97 IF Linden 9.72 4 Stina Norss 96 Södertälje IF 10.28 5 Hanna Olausson 96 Hammarby IF 10.59 6 Elvira Pihlblad 96 Hammarby IF 11.42 7 Sara Wihlborg 96 Hammarby IF 11.89 8 Emma Jonasson 96 Huddinge AIS 14.13 FÖRSÖK 4 1 Emma Piri 96 Huddinge AIS 8.94 F 2 Isa Gille 96 Hammarby IF 8.95 F 3 Fanny Linder 96 Hammarby IF 8.96 F 4 Ellen Mårtensson 96 Tyresö FK 9.35 F 5 Elin Lundmark 96 IF Skade 9.48 F 6 Frida Wikland 96 Huddinge AIS 9.67 7 Hedda Lundmark 96 Ingarö IF 9.73 8 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 10.09 FÖRSÖK 5 1 Saga Westlund 96 Hammarby IF 10.00 2 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 10.46 3 Tyra Löfqvist 96 Hammarby IF 10.60 4 Sandra Skogström 97 Vallentuna FIK 10.88 5 Erika Piri 96 Huddinge AIS 10.94 6 Agnes Erlandsson 96 Ingarö IF 10.97 7 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 12.06 8 Ellen Karlsson 96 Hammarby IF 12.12 FÖRSÖK 6 1 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 9.85 2 Mikaela Lindal 96 Hammarby IF 11.61 3 Lovisa Enholm 96 Hammarby IF 11.63 FINAL 2004-02-15 1 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 8.56 2 Emma Piri 96 Huddinge AIS 8.57 3 Fanny Linder 96 Hammarby IF 8.67 4 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 9.00 5 Isa Gille 96 Hammarby IF 9.02 6 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 9.03 7 Ellen Mårtensson 96 Tyresö FK 9.34 8 Elin Lundmark 96 IF Skade 9.50
F8
LÄNGDHOPP ZON 1 Fanny Holgersson 96 Ingarö IF 313 2 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 312 3 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 306 4 Emma Teiko 97 IF Linden 292 5 Lovisa Freidenvall 96 Ingarö IF 289 6 Ellinor Linder 96 IF Linden 284 7 Saga Westlund 96 Hammarby IF 276 8 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 275 9 Frida Wikland 96 Huddinge AIS 274 10 Isa Gille 96 Hammarby IF 271 11 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 270 12 Maja Sköldmark 97 Hammarby IF 268 13 Sandra Skogström 97 Vallentuna FIK 264 14 Ellen Mårtensson 96 Tyresö FK 262 15 Stina Hannukainen 97 IFK Tumba 260 248 16 Stina Norss 96 Södertälje IF 260 238 17 Lovisa Enholm 97 Hammarby IF 259 18 Fanny Linder 96 Hammarby IF 258 19 Elin Lundmark 96 IF Skade 256 20 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 255 254 21 Fanny Vikström 96 Huddinge AIS 255 250 22 Hedda Lundmark 96 Ingarö IF 252 245 23 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 252 230 24 Malin Wallén 97 Hammarby IF 240 25 Hanna Olausson 96 Hammarby IF 238 26 Johanna Lidman 96 Huddinge AIS 237 27 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 236 28 Tyra Löfqvist 96 Hammarby IF 235 29 Joline Jansson 96 Östhammar FI 233 218 30 Ottilia Andersson 96 Hammarby IF 233 216 31 Linn Edgren 96 Huddinge AIS 226 215 32 Vanessa Wikmark 96 Danderyds SK 226 204 33 Joanna Diederichsen 96 Hammarby IF 224 34 Alma Cotgreave 97 Hammarby IF 219 35 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 216 36 Felicia Norén 96 Sundbybergs IK 211 37 Mikaela Lindal 96 Hammarby IF 191 39 Elvira Pihlblad 96 Hammarby IF 181 40 Fanny Gret 96 Huddinge AIS 179 41 Agnes Erlandsson 96 Ingarö IF 178 42 Anastacia Katrasen 96 Huddinge AIS 163 43 Ellen Karlsson 96 Hammarby IF 110 Ida Jansheden 96 Hammarby IF Ej start Sofie Holmer 96 Huddinge AIS Ej start
F8
KULA 2,0 KG 1 Frida Wikland 96 Huddinge AIS 494 2 Mikaela Niklasson 96 Hammarby IF 378 3 Felicia Ahlstrand 96 Hammarby IF 374 4 Fayme Backevik 96 Hammarby IF 372 5 Emma Piri 96 Huddinge AIS 362 6 Saga Westlund 96 Hammarby IF 361 7 Isa Gille 96 Hammarby IF 342 8 Sandra Skogström 97 Vallentuna FIK 338 9 Elin Lundmark 96 IF Skade 337 10 Elvira Pihlblad 96 Hammarby IF 332 11 Hannah Örnborg 96 Danderyds SK 320 12 Tyra Löfqvist 96 Hammarby IF 315 13 Elin Forsberg 96 Hammarby IF 309 298 14 Fanny Linder 96 Hammarby IF 309 277 15 Fanny Vikström 96 Huddinge AIS 307 16 Fanny Gret 96 Huddinge AIS 289 17 Ellen Karlsson 96 Hammarby IF 284 18 Mikaela Lindal 96 Hammarby IF 283 19 Rebecca Öhman 96 Hammarby IF 277 20 Miranda Frisk 96 Hammarby IF 275 21 Vera Altrov Berg 96 Hammarby IF 270 22 Sofia Sandehult 96 Huddinge AIS 269 253 23 Cecilia Rönnberg 97 Huddinge AIS 269 247 24 Joanna Diederichsen 96 Hammarby IF 250 5 Sara Wihlborg 96 Hammarby IF 220 26 Hanna Olausson 96 Hammarby IF 206 27 Anastacia Katrasen 96 Huddinge AIS 193 28 Johanna Lidman 96 Huddinge AIS 130
Uppdaterad: 20 MAR 2008 12:11 Skribent: Thomas E

 

 

Vår Facebooksida

Facebook 

Våra Sponsorer

 

 

adidas_logo[1]

 

stadium_nylogga1

 

 

idrottensbingo2

Postadress:
Hammarby IF Friidrott - Friidrott
Enskede Idrottsplats, Enskedevägen 95
12263 Enskede

Besöksadress:
Enskede IP, Enskedevägen 95
12263 Enskede

Kontakt:
Tel: 086480320
E-post: This is a mailto link